![]() |
komentáře uživatele :
nádherná :) zajímavě psaná, krásné rýmy. Moc se mi líbí
nádherná a pravdivá :) ale blázen je v kousku každého z nás, jinak by byl svět nudný a jednotvárný ;)
radekbriza: není dne bez noci :) musí být chvíli zle aby mohlo být zase dobře
Stará neznámá: díky za uvítání :) o tom lese jsem četla v Záhadách života ;)
tak teď jsem se opravdu zasmála :D jako srandička to nemá chybu ;)
samiVdavu: já píšu abych si vyčistila hlavu od špatné nálady :) vyliju to do básniček a zase se můžu smát
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
pocitová řekla o charogne :mám tě ráda čuňátko. a doufam, že seš teď šťastná. těšim se na barvení tvý hlavy, na všechny pierce, těšim se na společně prožitej Trutnov...


