nobody
datum 19.11.2015
ying-yang 33, žena
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 18.10.2021 - 14:39
komentářů5(5.)
To je síla. Zanechává to ve mně strašně moc pocitů.
přidáno 18.10.2021 - 14:38
komentářů8(7.)
Úžasné, jako bych byla součástí příběhu... smutná krása!
přidáno 18.10.2021 - 14:05
komentářů11(6.)
Naprosto nádherné verše!
přidáno 17.10.2021 - 16:58
komentářů9(9.)
Umouněnka: Jéé, moc ti děkuju!
přidáno 20.08.2021 - 09:50
komentářů6(5.)
Zanechává ve mně hrozně moc pocitů. Určitě se k ní ještě vrátím.
přidáno 28.07.2021 - 10:26
komentářů7(4.)
Tolik krásných obrazů, že je všechny najednou nedokážu obsáhnout. Musím číst znova a znova.
přidáno 22.07.2021 - 11:40
komentářů13(11.)
Dandy: Děkuju!
přidáno 20.07.2021 - 14:25
komentářů4(3.)
Tvoje básně mám prostě hrozně ráda. Tahle není výjimkou, ty emoce přímo prýští..
přidáno 20.07.2021 - 14:18
komentářů8(8.)
Taky už jsem pár hrníčků vypila.. krásná a bolavá.
přidáno 20.07.2021 - 14:16
komentářů2(2.)
Ach jak chápu...
přidáno 20.07.2021 - 14:13
komentářů9(7.)
Yasmin: Děkuju! Po pravdě na tom konci jsem se nejvíc nadřela, nic mi tam pořádně nesedělo a nestačilo.. takže příště to asi nepřekombinovávat :-)
přidáno 20.07.2021 - 14:12
komentářů9(6.)
Psavec: vanovaso: Dandy: človiček: Moc děkuju za návštěvu a komentář! :-)
přidáno 30.04.2021 - 17:05
komentářů13(13.)
Dandy: Děkuju!
přidáno 30.04.2021 - 16:41
komentářů9(1.)
Tvé básně mě vždycky potěší! A ani v tomto případě tomu není jinak, děkuju za to :-)
přidáno 21.04.2021 - 09:04
komentářů5(5.)
Moc pěkná! Jakoby se mi před očima odehrál celý příběh :-) díky!
přidáno 24.02.2021 - 10:57
komentářů10(8.)
Jé, to je moc milá báseň!
přidáno 10.02.2021 - 10:58
komentářů12(10.)
Yasmin: Děkuju ti!
přidáno 10.02.2021 - 10:54
komentářů4(4.)
Ach... potichu soucítím.
přidáno 10.02.2021 - 10:53
komentářů18(17.)
Tvé básně v sobě mají nepopiratelnou atmosféru.. Opět krása.
přidáno 10.02.2021 - 10:41
komentářů15(12.)
Na tvé básně jsem se tak těšila!
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 22
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming