![]() |
komentáře uživatele :
Neodolala jsem ještě okouknout jednu a ta je taky skvělá. Musím tě více vést v patrnosti. Máš skvělý styl. Ty poslední čtyři řádky by snad šly i na plakát na Letnou :D
Poslední dílo, které jsem tu dnes ráno otevřela, než budu zase čelit rutině a realitě. Takový bonbón na závěr. Líbí se mi, když to někdo umí s rýmy. A tohle tak hezky plyne a baví. Děkuji.
..rubáš otroctví- je vážně originální a zároveň dost depresivní obrat. Dojení emocí je skvěle sugestivní. Zajímavá věc.
Za mě jsou nejlepší první čtyři řádky. Stačily by mi i samotné. Sama-panna už nepůsobí tak živě. Ale ty čtyři ty jsou báječné!
Možná mi to ...či spíše... přijde v té načrtnuté realitě přespříliš spisovné. Ale to je jen můj dojem. Jinak je to opravdu miniatura ze života.
Jemné. Ta Ariel na konci je na mě dost konkrétní v protikladu té něhy, ale to je jen můj pocit. Pěkné.
...Bojíš se vylízt z flašky... skvělej obraz. ...A v rukou držíš jen sám sebe... tohle taky. Je to celý tak reálný a přitom je tam taková aura okolo. Líbí.
Na mě je to takové...rytmicky roztancované. Koňské hýždě... Nevím, co dodat.
Celé je to dynamické. Živé. Jen u toho Maria mi vytanul na mysli ten prcek s houbičkama v autíčku a trochu mi to zabil. Ale to je jen moje asociace...
...někdy si říkám, za co všechno se vlastně převlíkám. A které převleky se mnou srostly, A které odrostly. Studna. Má by měla suché dno, nebe plné slunce, teplé stěny a to tiché tichoučké ticho, které studny umí. Inspirativní kousek. Dneska studnu nedostanu z hlavy.
Ale to je vážně pěkně napsaný. A ta ulice očí leklých ryb je děsně sugestivní. Úplně to vidím.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
forgotten [16], mademoisselle.kity [15], Dezzy [14], Passive_Aggressive [13], Pokojný poutník [10], Nemluv [4]» řekli o sobě
Werushe řekla o Megs :Moje drahá Megs, píše ráda, píše hezky...a byla mi oporou...snad stále je:) Diky


