![]() |
komentáře uživatele :
Tradičně krásná, atmosférická a náladová. Měla jsem dneska Pocit, tak jsem musela zastavit auto na cestě mezi poli, vylézt ven a chvíli se koukat, do dálky, na mraky a na ptáka co se uměl zastavit v letu, a přišlo mi, že ten obraz tam v té chvíli byl, protože byl paralelní k mému pocitu, nebo můj pocit byl paralelní k tomu obrazu. A teď se mi to samé stalo s tvou básní, sedla mi do nálady, takové změnové, rozhoupávací se.
Jó už jsem si říkala kde je ti konec a vida, Letadlo opět přistálo u nás a veze dobrou poezii. Líbí, co víc říct?
Neumím hrát na kytaru.
Neumím hrát na kytaru.
no nerada píšu na přání, většinou pak nic nepřijde. kdž to někdo umí, proč ne.
Takové hodně prvoplánové, jednoduché, ale sladké. Proč ne.
Yana: děkuju, snažím se psát upřímně, ne vždy to jde. s pokorou bojuju.
Singularis: první dvě sloky popisují spíše vnitřní svět autora než celkovou situaci a proto můžou být méně srozumitelné - nemyslím si ovšem, že jsou zbytečné, bez nich by báseň nebyla úplná.
s těmi malými písmeny je to dobrý postřeh, nikdy jsme o tom takhle nepřemýšlela, ale když to říkáš, tak to dává smysl - nemůžu psát o Dantem, neznala jsem ho, ale můžu psát o dantem, obecné idei poutníka peklem a očistcem, o dantem který vystupuje v božské komedii, ne o tom, který ji napsal.
báseň je zařazená v mé metahemeralistické sbírce, ale ve skupině sláma z bot, protože ačkoli psaná podle metahemeralistických principů, vyrostla z podhoubí venkovského. metahemeralistická je formou, ale venkovská obsahem.
děkuju za komentář :)
s těmi malými písmeny je to dobrý postřeh, nikdy jsme o tom takhle nepřemýšlela, ale když to říkáš, tak to dává smysl - nemůžu psát o Dantem, neznala jsem ho, ale můžu psát o dantem, obecné idei poutníka peklem a očistcem, o dantem který vystupuje v božské komedii, ne o tom, který ji napsal.
báseň je zařazená v mé metahemeralistické sbírce, ale ve skupině sláma z bot, protože ačkoli psaná podle metahemeralistických principů, vyrostla z podhoubí venkovského. metahemeralistická je formou, ale venkovská obsahem.
děkuju za komentář :)
Náčelník Holá Ruka: moc díky za konstruktivní koment, za malými písmeny si stojím (a šírání je název denní doby), s tím rozdělováním máš pravdu, je bezúčelné a intonačně náročné, ačkoli když to i tak zvládneš, zní to rozsekaně a trochu psycho, což může a nemusí být účel
slnečnica: spíš krizi životní filozofie, ale takovou pomalou a neakutní. čtu cílka, hledám věci.
vítr je starej kmet
pamatuje tu i moře
to mě chytlo... celá je dobrá, ale tyhle dva verše se zatly. nědávno jsem četla o impaktové teorii vzniku české kotliny, kdo ví, možná ten vítr pamatuje i šutry z hvězd
pamatuje tu i moře
to mě chytlo... celá je dobrá, ale tyhle dva verše se zatly. nědávno jsem četla o impaktové teorii vzniku české kotliny, kdo ví, možná ten vítr pamatuje i šutry z hvězd
Zamila: obávám se, že geologický střed světa se v plzni nenachází :)
Amadeo´´: většina mých básní vzniká z potlačené agrese, smutku, radosti a silných emocí vůbec. naproti tomu tahle (a ostatní ze sbírky prostor) jsou spíše výsledkem 'kontemplace na téma', a jako takové menší, klidnější a nenápadnější. tahle vznikla v reakci na krajiny vnitřní a vnější od václava cílka, konkrétně na pasáž o geomorfologii českého masivu a stabilitě vodních děl na vltavě.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Mitzi řekla o LoveWillTearUsApart :Byl jednou jeden sladký sen, který vlastně možná ani nebyl tak sladký... Na to, abych pohádku dokončila, nemám nervy, zbývá mi jich už jen na snění.


