![]() |
komentáře uživatele :
Nad smyslem života se zamejšlim hodně často a nenacházim ho ...
Článek dopadl velmi dobře (navíc když jsem si přečetla na jakejch místech vznikal a v jakym stavu :-)).
Článek dopadl velmi dobře (navíc když jsem si přečetla na jakejch místech vznikal a v jakym stavu :-)).
Myslela jsem, že to vydržim a zdržim se komentáře, ale nedá mi to. Já že přechlastám chlapa (= tebe)? :-)))) Kdes to vzal, vždyť ty vypiješ vždycky mnohem víc piv než já!!! :-)))
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Lucianecka [18], Chudák [14], maruska.hej [12], mi5ka [12]» řekli o sobě
Jamellie řekla o Dream :Určitě se přečtěte její příběhy, jsou napínavé, osobité a psané opravdu elegantním stylem. :) Věřím, že právě z téhle kamarádské holky bude jednou slavná spisovatelka. ;)


