![]() |
komentáře uživatele :
Zorik: Jojo, je to jinej druh lidí (ale senzační :D). Asi je znáš osobně, že? ;)
Ahoj, takovýhle básničky kdybych jednou psal..., máš to moc pěkný... ;) :)
Omlouvám se za chyby, tak něják když píšu tak nehledím na češtinu... :( ;)
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Singularis řekla o BorůvkaB :Inteligentní a zajímavá autorka. Škoda, že píše hlavně básně. I když někdy nedomyslí všechny souvislosti, její próza má hlavu a patu a dobře se čte. Z jejích zápisků doporučuji "Černá a černobílá".


