![]() |
komentáře uživatele :
Moc se mi líbí,jen ten vílí hlásek k tomu nesedí. Ale zas kdybys četla pohádku,bylo by to dokonalé ;) No nic stejně si jí uložím na horší časy.
Docela líbí, hledala jsem nějakou před usnutím. Je mi nějakým způsobem blízká. To bude tou tmou, bodláky a samovznícením :)
Ahoj. Je vidět, že píšeš...na kritiku moc nejsem páč tomu rozumím jak koza petrželi,ale napíšu jak to na mě působí. Jako když jedeš s rozhrkaným trakařem přes výmoly. Líbí se mi ten nápad ala Erben,jen by to chtělo třeba začít tím milým jak se u něj modlí a pak to vygradovat jak si pro ni jde smrt.Taky trochu srovnat terén. Určitě by mohla vzniknout fajnová sbírka,tak třeba další se mi bude líbit víc. No a je to jen osobní názor,tak uvidíš co na to povolanější ;)
Pobavilo, neteří lidé neumí zavřít hubu a nechat člověka v klidu pracovat.
Hodně se mi líbí, ale rým duh-pruh mě neskutečně drtí :)
Dvě chudé myši
na lásku slyší
a dál už nic.
Snad jen ten sýr
by si daly víc :)
na lásku slyší
a dál už nic.
Snad jen ten sýr
by si daly víc :)
Paci: Ahoj,tak u mě to prakticky skoro vždycky začíná emocemi a zrnkem pravdy. Začátek je začátek,tady šlo o navození atmosféry a měla by jakoby gradovat až k jemnému konci. Děkuji za zastavení a ještě teda o tom začátku popřemýšlím ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Amy.mousse [18], Marthani [15], MysHack [13], senpai [13], problafak123 [8], Monsealla [7], Žrec ze zeleného lesa [1]» řekli o sobě
MakiLayla řekla o Lusy :Známe se tak krátce a já se cítím, jakobych ji znala věky. Slova nevyjádří to, co teď prožívám... Jsem šťastná, že jsem měla tu čest ji poznat! Nabídla mi pomoc, když jsem byla v nouzi...


