1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 31.10.2025 - 16:11
komentářů5(4.)
Moc hezká, obrazná a mně pocitově známá. Možná škoda toho názvu, úplně mě nelákal k jejímu přečtení.
přidáno 31.10.2025 - 15:51
komentářů5(3.)
Hezké. Kde je Maršovský potok?
přidáno 31.10.2025 - 15:35
komentářů11(8.)
Brigita: človiček: JKHartman: LadyLoba: Miňko: Neu: Psavec: Děkuji za tolik milých reakcí, potěšily mě.
přidáno 31.10.2025 - 15:22
komentářů11(7.)
Orionka: Popravdě to vnímám stejně.
přidáno 31.10.2025 - 15:19
komentářů3(3.)
Terri42: človiček: Díky za čtení.
přidáno 31.10.2025 - 15:00
komentářů11(5.)
Orionka: Já právě vím... kdyby to napsal někdo jiný bez kontextu, možná by moje reakce byla ještě silnější (a právě možná už za hranou). Vím, že měla původní verze stejný obsah, ale nějak na mě právě působila hruběji.
přidáno 31.10.2025 - 14:58
komentářů7(6.)
Neu: Bylo mi to jasný hned, když jsem to četla jako nepřihlášená, že tohle bude něco pro tebe. :-)

puero: Je to skvělý. Taková hymna anti-vitrín. Baví mě i to, že si svobodu spojuju s větrem (a v textu dokonce máš vítr jako to, co má vést), což po zvukové stránce s těma vitrínama výborně ladí. Líbí se mi právě ten kontrast těch dvou ústředních motivů vítr x vitrína.
Na tebe dost odvaz, baví mě, že ses přestal bát být trochu explicitnější, jakoby ses ukázal víc opravdově. Třeba se mýlím a není ani trochu o tobě (i když aspoň nějaká skrytá touha tam asi bude?), ale je v tom život a lehkost a šmrnc. A toho znechuceného opovržení společností je tam jen tak akorát. Sedla mi tématem i zpracováním.
přidáno 31.10.2025 - 14:09
komentářů11(2.)
Ten závěr to trochu zachránil, ale stejně mi je z ní trochu blivno. Asi to byl účel, ale je to pro mě na hraně. Ale lepší než ta první verze (jo, četla jsem ji), tam jsem se fakt otřásla znechucením. Ale možná to bylo prvním čtením, asi to má v sobě i tahle. Nejvýstižnější reakcí je pro mě "fuj" a "brrr" :D
přidáno 31.10.2025 - 10:17
komentářů4(4.)
LadyLoba: Psavec: Yana: Děkuji za čtení a souznění.
přidáno 31.10.2025 - 09:29
komentářů5(5.)
Psavec: LadyLoba: Děkuju.
přidáno 31.10.2025 - 09:29
komentářů5(4.)
Orionka: Děkuju, to jsem moc ráda, jestli aspoň kousek přetekl i za báseň. :-)
přidáno 28.10.2025 - 15:29
komentářů10(9.)
Brigita: To sdílel Petráček. Rozhovor myslím že se Sašou Flekem, dobrý to bylo, vždycky mě baví, když se někdo hrabe v původním významu slov.
přidáno 16.10.2025 - 20:41
komentářů4(4.)
Terri42: LadyLoba: Brigita: Díky, že jste pochopily :)
přidáno 15.10.2025 - 11:32
komentářů6(6.)
Yana: Tady a teď je základ, no. Díky Moc Yani za čtení i zamyšlení se, líbí se mi, co a jak v ní čteš.
přidáno 14.10.2025 - 08:24
komentářů6(4.)
človiček: Děkuju :-)
přidáno 14.10.2025 - 08:24
komentářů6(3.)
Neu: Nevím jestli slam, ale je to milý, taky ji slyším. Ale myslím, že asi nebudeš sám, na koho to je moc nesrozumitelného filosofování, já už to skoro jinak neumím, jen prostě potřebuju ty svoje vnitřní divnověci nějak vyjádřit.
přidáno 06.10.2025 - 10:16
komentářů13(8.)
Líbí se mi ten kontrast zahalování a odhalování a podzimně nostalgická atmosféra.
přidáno 06.10.2025 - 10:10
komentářů13(9.)
Uf, hrůzně výstižný, ale že by mě pobavila se bohužel říct nedá.
přidáno 05.10.2025 - 13:07
komentářů10(10.)
Brigita: Děkuju.
přidáno 05.10.2025 - 13:06
komentářů9(8.)
iluze: Terri42: Děkuju :-)
1 ... 2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16 ... 79

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming