nobody
datum 28.01.2011
ying-yang 29, žena
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 25.08.2011 - 20:53
komentářů8(2.)
budu hodně stručná...líbí se mi...;-)..myslím, že to stejně potěší nejvíc...:-)
přidáno 16.08.2011 - 20:34
komentářů8(6.)
ARA: děkuju...:D
přidáno 16.08.2011 - 20:30
komentářů7(5.)
Ayla: má, a děkuju...;-)
přidáno 15.08.2011 - 21:18
komentářů13(1.)
moc pěkná básnička...;-)...
přidáno 14.08.2011 - 21:30
komentářů7(3.)
Adéla: naprosto souhlasím...:-)
ale pěkné to je ;-)
přidáno 14.08.2011 - 20:18
komentářů3(1.)
pěkná...:-)...pěkně plyne
přidáno 12.08.2011 - 11:53
komentářů9(9.)
nádherně napsané....;-)....takový příjemný pocit ve mě zanechala
přidáno 09.08.2011 - 20:21
komentářů2(2.)
Aliwien: to já se nezlobím, já jsem ráda, že mi poskytnete náměty na zlepšení....každý umělec i "umělec" potřebuje kritiku a je na nás, jak s ní naložíme. Já se pokaždé snažím svoje chyby napravit,ikdyž samozřejmě se to ne vždy vydaří. Takže příště se budu snažit ještě víc...:-)
přidáno 08.08.2011 - 09:44
komentářů7(7.)
ARA: děkuju...:-)
přidáno 08.08.2011 - 09:42
komentářů6(6.)
ARA: děkuju moc....jestli jste četl jen tenhle díl, asi jste z toho moc neměl, protože tohle je zrovna nejkratší díl s nejjednodušším dějem(jak už napsala Aliwien). Takže když budete mít chuť a čas, můžete si přečíst ještě nějaký předchozí díl, snad se váím bude líbit ještě víc...;-) a za tu čarodějnici děkuju, ale češtinářka ze mě asi nebude..:-)
přidáno 08.08.2011 - 09:38
komentářů6(5.)
KubaMikel: příště se budu snažit víc....:-)...ten budoucí čas, co ti tam vadí, myslíš konkrétně kde, třeba u: "nebo když jsem mu řekla, že zítra nepůjdu do školy, ať mi napíše omluvenku" ?.....ale jinak dík za přečtení..:-)
přidáno 07.08.2011 - 15:04
komentářů6(2.)
Aliwien: jojo, bude.....:-)
přidáno 05.08.2011 - 20:57
komentářů2(2.)
Aliwien: děkuju...:-)...já ani nevěděla, že mě to tak chytne a že budu psát další a delší díly...:-) proto asi toto zařazení...ale ještě jednou děkuju
přidáno 26.07.2011 - 20:37
komentářů3(2.)
pěkná....:-)...normálně jsem se nad ní musela pousmát, ikdyž mi do smíchu momentálně moc neni...:-)
přidáno 12.07.2011 - 22:30
komentářů8(6.)
KubaMikel: děkuju.....vím že próza mi sedí víc, proto jsem přestala ze sebe poslední dobou nějak "nutit" ne vždycky povedené básničky a na povídky se zaměřím víc, protože ty se mi píšou sami, a zatím na ně nebyl ani jediný negativní komentář. Básničky budu ale asi občas psát dál, jen tak pro zábavu....:-)
přidáno 12.07.2011 - 22:26
komentářů4(2.)
KubaMikel: děkuji..:-)...jsem ráda že plní účel
přidáno 12.07.2011 - 22:25
komentářů8(4.)
KubaMikel: děkuju.....tyhle pozitivní komentáře mě dost překvapujou, vůbec jsem je nečekala....:-) takže ještě jednou díky
přidáno 12.07.2011 - 22:24
komentářů8(6.)
KubaMikel: dík....ne na elektriku ne, trošku na akustickou.....bohužel...a v té povídce ani Viki na kytaru nehraje, nebo to tu neni řečeno, jen si jí u ní schovává kámoš...:-D
přidáno 12.07.2011 - 20:34
komentářů2(1.)
jak jsem to tak četla, tak mi to přišlo jako text k nějaký písničce...:-)...hlavně ten konec je moc pěknej, celkově se mi to líbí...:-)
přidáno 12.07.2011 - 11:03
komentářů8(8.)
jak říkáš i sama, lepší věci máš, ale tahle se mi líbí a tou angličinu je zajímavá. Já osobně mám k jazykům dobrý vztah a tak mi to vůbec nepřijde jako něco úplně horšího, spíš naopak tě obdivuju za to, jak to krásně dává smysl..:-D
1|2|3|4|5|6|7
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming