nobody
datum 28.01.2011
ying-yang 29, žena
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 08.12.2014 - 21:37
komentářů4(4.)
Lenča: děkuju, jestli se mi nerozpadnou kolena tak budem :D
přidáno 08.12.2014 - 13:32
komentářů4(2.)
Amelie M.: díky :) (za přečtení i za přání)
přidáno 14.11.2014 - 17:33
komentářů6(2.)
krásná básnička :)
přidáno 01.10.2014 - 22:53
komentářů1(1.)
tak zvláštně plyne, ale líbí se mi :)
přidáno 01.10.2014 - 22:30
komentářů7(7.)
v pár obratech jsem se našla...super básnička :)
přidáno 01.10.2014 - 22:29
komentářů4(4.)
zajímavý popis :D
přidáno 01.10.2014 - 22:17
komentářů6(5.)
líbí se mi, hlavně poslední dvě sloky :)
přidáno 01.10.2014 - 22:16
komentářů11(11.)
vtipně popsaná smutná realita virtuálna...líbí se mi :)
přidáno 01.10.2014 - 22:14
komentářů4(4.)
líbil se mi hlavně závěr :)
přidáno 01.10.2014 - 22:12
komentářů10(8.)
super vystihnutí pocitů, které mi jsou teď až moc dobře známé
přidáno 01.10.2014 - 22:10
komentářů6(2.)
paráda :D
přidáno 01.10.2014 - 22:09
komentářů3(2.)
možná profláklé rýmy, ale pořád fungujou...aspoň na mě :)
přidáno 01.10.2014 - 22:07
komentářů33(31.)
taky bych možná něco podobnýho našla v šuplíku :D paráda :)
přidáno 01.10.2014 - 22:05
komentářů6(5.)
Na dětskou nevinnost a jejich smích,
na věrnost, co vyčteš v očích psích.

tahle část mě dostala nejvíc, krásná básnička :)
přidáno 01.07.2012 - 18:45
komentářů3(2.)
Yana: děkuju :)
přidáno 30.04.2012 - 21:13
komentářů9(6.)
nádherná básnička :)
přidáno 09.04.2012 - 13:39
komentářů2(2.)
taron: děkuju za koment, děkuju za chválu, děkuju za gratulaci :)
přidáno 07.04.2012 - 19:21
komentářů6(4.)
puero: to bych chtěla :D :)
přidáno 07.04.2012 - 14:29
komentářů6(2.)
taron: děkuju moc :))
přidáno 31.03.2012 - 20:08
komentářů6(6.)
Mlčenlivý: děkuju :)
1|2|3|4|5|6|7
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming