|
nevoním, necítím, nechutnám...
|
Bez chuti
necítím asfalt,
co kráčí mi po srdci
Unikám si z konečků prstů
utíkám do vakua
s úsměvy
na fádních tvářích
V davu
tvář
tvář
tvář
Necítím zápachy
Neslyším ty přidušené hlasy
Pod ústy
zbyl jen mechanický pozdrav
co nikdy neloučí se
Ty lidi kolem neznám
...sebe neznám
a jenom
jsem
necítím asfalt,
co kráčí mi po srdci
Unikám si z konečků prstů
utíkám do vakua
s úsměvy
na fádních tvářích
V davu
tvář
tvář
tvář
Necítím zápachy
Neslyším ty přidušené hlasy
Pod ústy
zbyl jen mechanický pozdrav
co nikdy neloučí se
Ty lidi kolem neznám
...sebe neznám
a jenom
jsem
zbyl jen mechanický pozdrav
jenom jsi?...treba se uz brzy najdes...prala bych ti to..a hezka fotka na profilu:)
jenom jsi?...treba se uz brzy najdes...prala bych ti to..a hezka fotka na profilu:)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Mezi : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : V prostěradlech ukřižovaná
Předchozí dílo autora : Studený rizoto
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Meluzina řekla o loner :Myslím, že kvůli muži, který dokáže napsat takovou poezii stojí ženě za to obléct jen lehkou krajku a roztančit jeho představivost. :)

