... jen tak...
přidáno 06.11.2008
hodnoceno 11
čteno 2587(36)
posláno 0
Jsi
vzácný obraz
v prostém rámu
Jsi
krásný sen
co snívám k ránu
Jsi
čistá voda
co vždy uhasí žízeň
Jsi
moje jistota
co zahání tíseň
Jsi
hořící šíp
co srdcem proletí
Jsi
má naděje
i sladké prokletí
přidáno 09.02.2013 - 09:47
líbí pěkná
přidáno 19.09.2012 - 12:57
hezký, líbí ...
přidáno 26.09.2010 - 21:25
Nešlo by to Jsi, prostě jen vytknout před závorku?
přidáno 27.10.2009 - 18:48
Jsi
obraz namalovaný štětcem z paprsků mé Lásky
na blankytném nebi Naděje,
orámovaný jen roztomilými beránky Tvých úsměvů...
Jsi
krásný sen, co svým nekonečným půvabem zdobí můj spánek,
škoda jen, že je tak světloplachý,
že den naší společné budoucnosti se jen těžce rodí...
Jsi
pramínek živé vody, co mne vždy vzkřísí
i kdybych byl stokrát mrtev beznadějí...
Jsi
hůlka, o niž se opírám, když tak marně klopýtám životem,
zábradlí, jež mi brání v pádu
do bezedné propasti Nevíry a Nepochopení...
Jsi
Ohnivý posel Kupidův, který mi zvěstuje,
že život navzdory všem zdáním má ještě smysl,
ač ho třeba někdy marně shledávám...
Jsi
Mé vášnivé peklo duše i andělské požehnání mé věčné touhy,
Jsi prostě moje všecko
a stojí za to pro Tě žít!...;o)))
přidáno 27.12.2008 - 14:48
stručná, jasná...dokážu si představit, že kdyby byla někomu věnována, zaujala by...
přidáno 19.11.2008 - 21:11
rytmus někde trošičku nesedí. ale velmi, velmi pěkné :)

Jsi
umělec
v prostém rámu
přidáno 12.11.2008 - 20:09
Občas ujíždí rytmus....a je celá založená prakticky jen na přirovnávání...ale jinak je to příjemné vyznání...které určitě potěší...:)
přidáno 07.11.2008 - 19:51
krásný....cítím stejné pocity...
přidáno 06.11.2008 - 13:20
trošku mi vadí způsob, jakým jsi verše to napsala(myslím pod sebou)....i když to vypadá na pohled dobře, mě se to špatně čte.Pro mě znamená méně někdy více...jinak..moc hezké:-)
přidáno 06.11.2008 - 12:59
Ano, ale hlavní je
že jsi :-)
přidáno 06.11.2008 - 12:18
Piš!
Tak, jak ti tvé srdce velí.
Piš!
Písmena se do slov scelí.
Piš!
Rým ti jak potůček běží.
Piš!
Nevrátit se sem, půjde stěží!
**************************
Nádherné, piš dál a dál!!!

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jsi : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla


Předchozí dílo autora : Samota

» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming