|
....vnímání tvé přítomnosti
|

Jsi jako tužka s medovou náplní
jsi jako zmije co v trávě se zavlní
jsi jako úkryt při náhlém útoku
jsi jako úleva po opadnutí otoku
jsi moje krásná kočka a já vůl
jsi moje koření ....pepř a sůl
zajímavý, jojojo, zajímavý....milý až roztomilý, kdepak je můj milý :-)))))))))))))
...zmije je myslím dobré přirovnání...nebezpečná, musíš s ní opatrně...když už si myslíš, že ji držíš, vyklouzne... :-))
a verše jsou krásné....
a verše jsou krásné....
zajímalo by mě co ti na tohle řekne ta tvoje můza..nazývat ženu zmijí..brrr:-)))Ale....přirovnal ses k velmi zajímavemu zvířátku.....nejsi k sobě příliš kritický?:-)))))))
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jsi… : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Doručovací služba
Předchozí dílo autora : Kompas

