Savci jsou fajn.
přidáno 15.05.2026
hodnoceno 8
čteno 85(8)
posláno 0
Savce, ty my dobře známe
do básní je občas dáme
sympatie naše mají
jako malí mléko sají

Za čas pilní jsou jak včelky
hladí žlázy u manželky
o mléko nezájem tají
jenom pěkně si tak hrají

Stále savci zůstáváme
pivečko si rádi dáme
víno, rum též neuškodí
vždyť jsme savci, to se hodí
přidáno 26.05.2026 - 19:26
Santiago Dibla: To máš pravdu.
přidáno 26.05.2026 - 11:52
Psavec: Savci jsou fajn, ale psavci, to je teprve něco!
přidáno 22.05.2026 - 12:37
Strach: Díky za komentář.
přidáno 21.05.2026 - 00:19
Kdybych v plicích našel smích, zasmal bych se... hezké
přidáno 20.05.2026 - 23:29
človiček: Díky zs bezva komentář.
přidáno 20.05.2026 - 11:56
Dandy: Díky moc.
přidáno 17.05.2026 - 17:58
Kdo mléko v dětství
z kozy líže (čtyřnohý)
končívá o patro níže
ocenit prs neumí.
přidáno 15.05.2026 - 15:17
Trošku toho živočišna,která pak je výce hříšná.
.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Sympatičtí savci : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Babička a dědeček
Předchozí dílo autora : Krásná země

» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]
» řekli o sobě
Lasak řekl o Cecidit angelus :
Chcete vědět, co vám dá tato stránka? Podívejte se na tuhle slečnu. Sice nedokážeme vytvořit talent, ale talent, který máte vám zde dokáží rozvinout do takové míry, že z vás mohou být úžasní psanci. Stručně řečeno. Tahle slečna je otevřená konstruktivní kritice do takové míry, že už teď píše perfektní díla.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming