|
Savci jsou fajn.
|
Savce, ty my dobře známe
do básní je občas dáme
sympatie naše mají
jako malí mléko sají
Za čas pilní jsou jak včelky
hladí žlázy u manželky
o mléko nezájem tají
jenom pěkně si tak hrají
Stále savci zůstáváme
pivečko si rádi dáme
víno, rum též neuškodí
vždyť jsme savci, to se hodí
do básní je občas dáme
sympatie naše mají
jako malí mléko sají
Za čas pilní jsou jak včelky
hladí žlázy u manželky
o mléko nezájem tají
jenom pěkně si tak hrají
Stále savci zůstáváme
pivečko si rádi dáme
víno, rum též neuškodí
vždyť jsme savci, to se hodí
Kdo mléko v dětství
z kozy líže (čtyřnohý)
končívá o patro níže
ocenit prs neumí.
z kozy líže (čtyřnohý)
končívá o patro níže
ocenit prs neumí.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Sympatičtí savci : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Babička a dědeček
Předchozí dílo autora : Krásná země
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]» řekli o sobě
Lasak řekl o Cecidit angelus :Chcete vědět, co vám dá tato stránka? Podívejte se na tuhle slečnu. Sice nedokážeme vytvořit talent, ale talent, který máte vám zde dokáží rozvinout do takové míry, že z vás mohou být úžasní psanci. Stručně řečeno. Tahle slečna je otevřená konstruktivní kritice do takové míry, že už teď píše perfektní díla.

