Už to začíná :)
přidáno 26.06.2024
komentářů16
čteno39(7)
Střílíme do plechovek
začátek konce dětství
na hřbitově dějin
tajemství budoucnosti.
S chlórem pod kůží
nečistota myšlenek
stejně přehluší pozitivno
neuděláš nic.
Slunce spaluje
touhu i energii
prázdniny
palačinky
a resty.
Dnešek zachrání
mi Harley Quinn.
Nejsou špatné dny
jen musíš trefit ten stín.
přidáno 28.06.2024 - 17:43
DDD: ty jsi taky případ pro Chocholouška ;) ty chceš debatu a nazveš moji reakci zbabělou.. Hihi. Nechceš mě přesvědčovat, ale sám chceš přesvědčit? Omlouvám se Sasance za zbytečný plevel a jdu zase dál. Tady to nemá smysl ;)
přidáno 28.06.2024 - 16:15
Morfeus: To se, příteli, ve mně dost pleteš. Ale vůbec mně neznáš, takže mi to je asi jedno a nemám zapotřebí tě přesvědčovat o opaku. Každopádně marně hledám tu inzerovanou debatu. Zatím jsem postřehl jen hysterii, urážky a uhýbání. Opravdu nemám problém přiznat vlastní chybu. Stává se mi to. I ve škole s žáky. Možná právě proto mě mají rádi. Tak mě přesvědč o tom, co vnímám špatně a já ti rád dám za pravdu. Ten směšný a vlastně, dle mého, i poněkud zbabělý komentář, jsem jako nečetl, dobře?
přidáno 28.06.2024 - 13:57
DDD: takže patříš taky mezi ty, kterým se řekne... Skoč z okna.. a oni poslušně skočí... Bez otázek ;) no nic, hlavně, že jsi měl z přírodopisu 1 :)
přidáno 28.06.2024 - 11:16
Morfeus: No, já tuším, že někdy dávno, patrně na 1. stupni ZŠ, jsme se učili rozdělovat přírodu na živou a neživou. Do té neživé patřily vzduch, vodstvo, horniny, nerosty, mám dojem, že ještě sluneční svit a tak. Tak moc nerozumím, co je na tom tak divného? Ale je možné, že se od té doby poznání tak změnilo, že ten pojem zcela zmizel. Nevím. Rád se nechám poučit. Pokud jsem tedy hoden. Dík.
přidáno 28.06.2024 - 11:01
DDD: smysluplná debata? S někým, kdo tvrdí, že příroda je neživá? Sorry jako, ale rejpání jde skoro každému ;) BTW, myslím si, že slovo rovni.. Je dosti za hranou. V tomto světě si nejsou lidé rovni.. Bohužel. Rovnou debatu mohou vést rovní lidé na stejné úrovni.. A to se jen tak nestává ;(
přidáno 28.06.2024 - 08:12
Morfeus: Člověče, já jsem přesvědčený, že ten, kdo skutečně stojí o smysluplnou debatu, nemá především problém naslouchat druhým. Tady zatím sleduju jen ochotu naslouchat pouze sobě. To pro rozhovor, kde jsou si debatující rovni, asi není úplně nejlepší dispozice.

Ale to jsem odběhl od dílka. Zanechalo ve mně pocit koláže výstřižků z prázdninových vydání časopisů. Některých už vybledlých časem, jak ležej 30 let někde ve štosu na půdě. To je docela příjemnej pocit. Jo - dneska mi taky začínaj!!!!
přidáno 27.06.2024 - 18:15
Trochublázen: neživá příroda? Člověče, kam na ty věci chodíte? Tady i jinde z lidí padají strašný věci ti povím ;) ale vyvracet ti to nebudu :)

Ano, stereotypy zabíjí živé múzy. Třeba živou literaturu ;) to může člověk vidět denně, jak automaticky lidé píšou a vlastně ani neví proč. O čem píšou. Prostě jen čmárají, co je napadne,ale číst se to nedá.
přidáno 27.06.2024 - 17:40
Morfeus: I neživá příroda inspiruje, někoho i bůh... Proč rozlišovat, odkud se vezme? Koukneš a vidíš. Tvůj názor skutečně považuji za zajímavý. Samozřejmě nejlepší je nepodléhat stereotypům a žít podle sebe, i když to ne vždycky jde
přidáno 27.06.2024 - 17:26
Trochublázen: já bych debatoval, ale moc se to nedaří. Opravdu se ptáš proč? A není to jasné? Tedy pro někoho, kdo to vnímá.. A kdo ne, o debatu vůbec nestojí ;) možná bych šel do hloubky, jak může UI vůbec inspirovat živého člověka... To nikdy nepochopím, jak to někdo může napsat. Inspirace je něco živého. Pokud stroj někoho živého inspiruje, pak by se měl dotyčný zamyslet.. Můj názor.

Proto platí to pravidlo... Vrána k vráně sedá. Ať se plácají po zádech stejné vrány. Já to neaplikuju. Ano, píšu své dojmy. A to lidi sere ;)
přidáno 27.06.2024 - 17:19
Sasanka: právě pro ten přístup jsem to přesně napsal. Když k tomu přistupuje někdo takhle, nemůže to být kvalitní. Ale neber to jako kritiku, ale jako názor ode mě, nic víc ;) a všichni, kdo takový díla lajkujou jsou na tom stejně. Prostě moderní svět ;(

Jinak určitě jsi UI četla, protože Admin dělá všude pokusy ;) a běžní lidé nemají tucha..
přidáno 27.06.2024 - 17:14
Mně se to líbí hodně. A není to lajk za lajk.
přidáno 27.06.2024 - 12:42
Morfeus: Jen záznam do deníku. Od UI jsem nic nečetla nebo jsem to ani nejspíš nepoznala. Některých svých děl si vážím a ty v deníku nejsou, ale nemám tu uklizeno, takže nejspíš se k nim ani nedá prokousat tím okolo. Jestli ještě napíšu něco co bude stát za přečtení těžko říct, už moc nepíšu. Teď se chystám spíš vrátit k malování a spoustě jiných věcí, které nestíhám. Navíc si chci zálohovat texty co tu mám, až to tu padne. Sem chodím odpočívat a pro inspiraci, i když už je to horší... Potřebuji se víc soustředit na život, než na imaginární cosi.
přidáno 27.06.2024 - 11:20
Morfeus: Zajímavý názor. Tady na psancích se bohužel žádná debata vést nedá, ale stejně by mě zajímalo, proč ti to vadí. Vždyť už vzniklo tolik hodnotných textů, že je stejně za život nestihneš přečíst. Nové věci jsou dost možná jen inspirace něčím, co jsi ty sám ještě neobjevil. Je jasné, že když se umělá inteligence inspiruje něčím, co někdo většinově považuje za kvalitní, bude to pak podobné. Ale podle mě je stejně nejdůležitější, jaký dojem z textu má autor. Když se to pak líbí i někomu dalšímu, je to bonus
přidáno 27.06.2024 - 07:01
Nevim, mám z toho smíšený pocity. Napřed mi napadlo, že je to jak od UI. Nesourodé věci splácané do slabé formy. Taková díla se mi moc nelíbí. Všude čekám na nějakou bombu už delší dobu a ta nepřichází :) Skoro z každého dílka(a to nemyslím jen u tebe) čiší shon, nedůslednost a nepropracovanost. Moderní trend psát, co tě napadne jen proto, aby člověk něco napsal... je z každého dílka hned cítit. Děsím se fakt toho, že to bude čím dál horší, a ta posraná UI píše líp, než většina lidí :(
přidáno 26.06.2024 - 23:05
Ahoj, léto, ahoj, prázdniny. Velmi dobře zvolené střílení do plechovek jako nejlepší prázdninová zábava
přidáno 26.06.2024 - 15:01
Sasanka : to je krásně výstižné. Prázdniny jsou tady a to je radost pro nás všechny. Slunce vysoko září na obloze, šumí řeka a my šťatsní užíváme odpočinku. Tak to má být. Hezké a díky !

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Prázdniny : trvalý odkaz


Předchozí deník autora : Za zenitem

» nováčci
magoe
» narozeniny
marcinec [16], Naděžda [16], Irishka [14], Xerox22 [13], TomTexT [13], DarkShane [11]
» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :
Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2024 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming