|
Není mým zvykem psát takhle nahrubo, je to dost za hranicí mého stylu psaní. Asi poprvé a naposledy :)
|
Již poučená,
netrávím čas v knihovně
vždyť veliký věci
jsou přeci
o HOV.....NĚčím
jsem tě zaujala?
Fakt velkej prank
ten tvůj autogang
partička přátel
z JZD
co píšou po zdech
ne že ne
a kámoš Frank
prostě Franta
co už jen tím jménem
si fakt koleduje
velkou mapu celého GTA
na tvou prdel nasprejuje.
No a teď si klidně cestuj
prstem po mapě..
vždyť voco jde.
netrávím čas v knihovně
vždyť veliký věci
jsou přeci
o HOV.....NĚčím
jsem tě zaujala?
Fakt velkej prank
ten tvůj autogang
partička přátel
z JZD
co píšou po zdech
ne že ne
a kámoš Frank
prostě Franta
co už jen tím jménem
si fakt koleduje
velkou mapu celého GTA
na tvou prdel nasprejuje.
No a teď si klidně cestuj
prstem po mapě..
vždyť voco jde.
Hrubé je imho používat vulgarismy jako výplň, ale tady to spíše přidalo na významu a šťávě ...
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Velký věci : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Dědina
Předchozí dílo autora : je to JeDNO
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Severka :jedna z nejcitlivějších básnířek, ketré kdy tento server poznal:)...vížím si toho, že ji znám...i osobně...slunečnice!!!:)

