přidáno 09.06.2008
hodnoceno 1
čteno 1923(12)
posláno 0
Oči tvoje

jako dva uhlíky

pálí mě na rtech

A slova písničky,

úsměv a dotek

pohlcují duši i tělo,

co moc by chtělo

víc...
přidáno 10.06.2008 - 09:17
jojojojojojojojojo, pěkný, výstižný

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Touha : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : ...útržky...
Předchozí dílo autora : Samota

» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :
teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming