![]() ![]() ![]() ![]() |
Copak tu je tady u dna
A na mne ostré drapky brousí,
Nekde v stínu číhá kuna
Zaujata vnitřní deformací.
A na mne ostré drapky brousí,
Nekde v stínu číhá kuna
Zaujata vnitřní deformací.

promiň, ale já tu snad ani nemohu prezentovat, co ve mně ta báseň vyvolala :)))) jsi moc mladý, aby to byl úmysl, takže pravděpodobně straší jen v mé hlavě, ale možná právě proto se mi těch pár veršíků dost líbí :)))
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Sokolička :děkuju ti za to, žes mě hned neodsoudila a i přes ty /hádky/ sis ke mně našla cestu. i já k tobě.vážim si tvejch komentářů. seš faájn Marcelo..;-)