|
po dlouhé době... v opilosti bez alkoholu?
|
Dostat Tě tak pryč
(možná jen z mé hlavy)
Jsi má
(ne)morální
milá
Konečky prstů
(sklepávám Tě dolů)
dostala ses mi do těla
a skryla
Srdce buší
Koluješ v žilách
(a dál?)
jsem si jista
-kocovina-
(možná jen z mé hlavy)
Jsi má
(ne)morální
milá
Konečky prstů
(sklepávám Tě dolů)
dostala ses mi do těla
a skryla
Srdce buší
Koluješ v žilách
(a dál?)
jsem si jista
-kocovina-
Amadeo´´: Mnohem horší, to každopádně... potěšilo mne, že nezklamala... Díky
Ta o které píšeš je horší a víc rezistentní než kocovina z alkoholu. Tu můžeš zmírnit nebo zaspat, kdežto tato se v krevním oběhu drží dlouho. Někdy až příliš dlouho… Přilákal mě originální název a zklamán jsem nebyl. Pěkné...
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
MedoVina : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Duše duši
Předchozí dílo autora : MÁMe jen SEbe ...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Dzany řekl o milancholik :Je možné že jsem ovlivněn skupinou Kamelot,kterou poslouchám asi 15 let.Pokud jsem použil nechtěně snad jejich text,nebylo to umyslem.Dzany

