|
´´´
|
Sestoupil do zahrady
a jeho stíny měkké
ty nehledaly vnady
roztančil blín i ostřici
jak vděčná jsem ti měsíci
že ve svitu ledově bledém
jen málokdo ti odolá
a bdící ke spánku je sveden
když zveš ho stále dokola
než svítání tě odvolá
a jeho stíny měkké
ty nehledaly vnady
roztančil blín i ostřici
jak vděčná jsem ti měsíci
že ve svitu ledově bledém
jen málokdo ti odolá
a bdící ke spánku je sveden
když zveš ho stále dokola
než svítání tě odvolá
koiška: Měsíc je památník, je to největší monitor v němž se zrcadlí příběhy našich životů.Někdy spojuje uživatele,aniž by jim řekl že jsou online.
Jiří Turner: Děkuji za zastavení a komentář. Tuto poezii neznám, ale nakouknu. :)
Hezké, takové trochu s nádechem staročínské nebo ještě spíše strokorejské poezie. Hwang-Čin-i se mi vybavila.:)
ta se mi moc líbí, taková zvláštně roztančená a prosvícená, pro mě krásně obrazotvorná
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Moon : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Nultá hodina
Předchozí dílo autora : Ztracený
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Raphael [18], LucasBun [15], Rico11 [14], incompris [14], taron [14], Akaren [13], jaroslav [12], Olivka [11], markky [9]» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.

