To je hezké :) ... Když svítí Slunce, ani samota není tak zlá, to všichni známe... a teď už víme i proč: protože pak je s námi náš stín :)
Severak: Když zhasnou tak je ještě ve dne slunce, takže bude sám jenom v noci a ve dne bude mýt svůj stín :-)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Samota : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : O vodě
Předchozí dílo autora : Kytarová
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jeanie [18], se3slzu [17], Max the Fallen [16], Milly [15], Tajemnáosoba [13], Dadi [13], elis 77 [6], Gustava [2], Honzík [2], Přemek [1]» řekli o sobě
milancholik řekl o Dívka v modrém :Výjimečná slečna, spřízněná, jedinečná... Kvítí, které kouzlí na mé tváři úsměvy a hřeje u srdíčka :-)


