|
taková malá Plíhalovka
|
Někdo raděj míří vzhůru,
já se držím při zemi.
Jinej myslí na kultůru,
já na pivo chlazený.
já se držím při zemi.
Jinej myslí na kultůru,
já na pivo chlazený.
Jedno, dvě vychlazený orosený s pěnou
V tichém koutě hospody...
Sám!
....to je poezie.
Jak přicházej další piva
a přisedaj další lidi,
poezie odchází.
Tak nevím jestli si to nemám vložit jako dílo...
V tichém koutě hospody...
Sám!
....to je poezie.
Jak přicházej další piva
a přisedaj další lidi,
poezie odchází.
Tak nevím jestli si to nemám vložit jako dílo...
jo, když se to bere jako lék..pk nemám námitku...i to lítání by se nemělo přehánět :)
Zamila
Cha, to je dobrý :-) Já myslim na oboje :-) ;-)
básně, štěstí, neštěstí? :)) ale jo, mě to pobavilo, ty nahlas vyslovené touhy :))
ale na Plíhala rozhodně nemám - viz http://www.beruna.cz/text-basne-karla-plihala/
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Přízemní : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Deštníková revoluce
Předchozí dílo autora : Tak co mi brání
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.

