přidáno 07.01.2014
hodnoceno 8
čteno 1255(17)
posláno 0
Nezabalený rohlíky
něco z Vltavy k tomu
trošičku, jen tak na dno
pěkně za sedm pětek
v pytlíku od vysavače
najdeš všechno kromě sebe
nemít sny, když žiješ bez lásky
je těžší než kopat hroby
což je vlastně pohoda
pěkně za sedm pětek
na hodinu na vzduchu
v sáčku rady mládeži
jak zahnat splín střízlivý

Malý děti na všechno šahaj
a jejich osamělý matky
se taky chytaj čehokoliv

Nic neříkající názvy
v ukolébavkách z Uzbekistánu
vítr dostal poprvé tělo

přidáno 09.01.2014 - 19:43
působí dobře syrově, taková ta realita všedního dne a zároveň má něco víc do sebe, líbí se mi.
přidáno 09.01.2014 - 16:56
NotInToLabels: Přesně, neposrat se z toho, ono taky není z čeho. Jen tak si píšu ty svý nevimcotoje a jsem rád, když se to někomu líbí. Dík.
přidáno 09.01.2014 - 16:51
Kleriska.KX: To jsem rád, že se ti to líbilo, díky.
přidáno 09.01.2014 - 15:39
" trošičku, jen tak na dno
pěkně za sedm pětek
v pytlíku od vysavače
najdeš všechno kromě sebe
nemít sny, když žiješ bez lásky
je těžší než kopat hroby "

je to dost dobrý.
přidáno 08.01.2014 - 02:34
Mě tu nic nepobavilo. Naopak.. Dokonce mi to přijde víc, než jen dobrý. Nemít hlavu v sametově bílejch obláčkách, rozhlídnout se tady, po světě, neposrat se z toho a psát.. Tak, jak to prostě je a tak, jak by to nikdo jinej, než ty, neřek.. I to je umění. Líbí se mi to :)

..a nechápu proč puero spamuje tvůj příspěvek, jen aby se sám nominoval na mistra ve své vytoužené "soutěži". (protože jinej blábol široko daleko opravdu nevidim)
přidáno 08.01.2014 - 02:08
Rezavá Plechovka: puero: Supr, dva komentáře, pro mě nevídaný úspěch. Opravdu vřelý dík. Plechovko, to si kámoš našel novou starou bytnou jak o tom mluví některý hovada, prej jí to s ní nebaví říkal. Má dvě děti, hluboký hrdlo a chtěla by i tebe, nalitá. Jízlivosti Puerovo si taky cením, když se věším na laně umotaném ze špatné ironie a plesnivého sarkasmu. To před tím a zatím je něco mezi paňákem a rádiem.
přidáno 07.01.2014 - 15:36
Hele vymyslet nicneříkající název, nebo kardinální blábol je ryzí mistrovství. Za to by měli dávat ceny. Třeba HAMÁNEK. Co to je hamánek? Není to ten člověk z úřadu práce, kterého lze natřít na chleba? Navrhuji vyhlásit soutěž o nejpraštěnější blábol.
přidáno 07.01.2014 - 15:02
"Malý děti na všechno šahaj
a jejich osamělý matky
se taky chytaj čehokoliv "

Tak to mě pobavilo :D

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Nic neříkající názvy : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Kocour za oknem
Předchozí dílo autora : Před výtuhem

» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Tématická soutěž

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2025 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming