|
volný asociace výjimečně zrýmovaný na účtence z Albertu
|
Sejdem se někde
mezi euforií a zmarem
s partem naší lítosti,
svárem svařenýho vína
a párem stesku a studu
v sudu
levnýho burčáku a bludů
mezi euforií a zmarem
s partem naší lítosti,
svárem svařenýho vína
a párem stesku a studu
v sudu
levnýho burčáku a bludů
Mě přijde hezky postmoderní - nechává místo k přemýšlení, hraje si se slovy a zdá se mi lehce nedořečená. Jop, to určitě jde!
Zajímavá báseň, Polly, jenom jakoby tam něco přebývalo, nebo chybělo, možná špatně zvolené slovo, možná výpadek rytmu, nevím, přemýšlel bych o tom...
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Bloudivá : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Rána po ránu
Předchozí dílo autora : Rozmrzele promrzlá pražská
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
thoris [18], LoleHelča [16], Karla Koliniová [13], Let It Go. [12]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o LUKiO :Náš milovaný benevolentní diktátor

