přidáno 06.09.2013
hodnoceno 6
čteno 779(21)
posláno 0
dneska se zleju
zejtra se zfetuji
pozejtra si zašukám
a to sem mohl jet po vltavě
fuck of komerce
nebo sem mohl jet na oslavu
narozenin neskutečných debilů
fuck of lidi
pěkně se uchýlím k pivu s mobilem
a budu čekat
hodně rád čekat
protože mě nebude nic trápit
po ránu zajdu na lysny
když je všude tolik pravejch hřibů
tak se snad nenechaj zahanbit
když to někdo vytáhne
tak jenom malinkou
neměl jsem to tři roky
snad už se umoudřili
nejsem z těch co otáčej kalendář
ani z těch co jezděj na oběd autem
škoda že máte rádi poezii
oproštěnou od člověka
přidáno 10.01.2016 - 01:54
:-*
přidáno 07.09.2013 - 19:10
Souhlas s Yasmin.
přidáno 07.09.2013 - 19:02
ten konec....!
přidáno 07.09.2013 - 09:19
Yana: puero: Ale já jel jenom na výlet do rodného města. Kámoš tu spí ve strašný kocovině, já piju nescafé blé, nic jinýho tu není, ale zas lepší jak nic. Celou noc se mnou spala border kolie kluk, pěkně mě hlídal. Za chvíli se ozve jinej kámoš, pojedem někam na výlet a toho násosku zbudíme a pojede taky. Na ty lysny asi nevyrazím a večer na tý oslavě snad nikdo nic mít nebude, starý perníkáří, hrůza lůza. Každopádně se bojím kouknout do peněženky, jestli tam nic není, tak jsem byl zas dobrej sponzor. Po Steinbeckovi, teď nevím jestli to píšu dobře a po jeho románu ověčeném Nobelovou cenou, Zima úzkosti, ta knížka si to podle mě nezasloužila, čtu Kerouacka, Můj bratr oceán a to je pohoda, sbalit se a vysrat se na všechno, to praktikuju a je mi fajn, Pa a dík, jdu na zahradu přemýšlet o vesmíru vyčištěném od lidí.
přidáno 06.09.2013 - 17:56
ale to je omyl, my máme rádi poezii s lidskou tváří a v té tvé alespoň já vidím člověka, trochu mimoně, trochu exota, ale hledajícího, bloudícího, utíkajícího a malinko nešťastného v téhle době, ale zase dostatečně realistického, aby to nezabalil, no vlastně to občas zabalíš a unikáš do těch svých světů, přinášíš mi svou poezií něco co bych asi jende nevyhledávala, a proto se mi líbí, čau
přidáno 06.09.2013 - 15:05
Cody Pomeray by řekl, že ve stavu nejvyšší nouze, kdy nevíš jak se rozhoudnout, jestli se něčemu vyhnout, nebo o něco přijít, se člověk může vždycky spolehnout na svoje hodnoty. V lese je kolikrát tak pusto, že si uvědomíš, že tam jsou ti při rozhodování hodnoty k ničemu, takže to asi platí jen v civilizaci. Marně vzpomínám na jediný moment, kdy bych narazil ve městě na houbu, do které bych mohl kopnout. Jen abych se mohl morálně rozhodovat, komu tím prospěju. Já jím jen kuřátka (takové ty maličké žluté hříbky) a to jedině ve vaječině, jinak hřib nedám do úst. Morální dilema. Společenská metaverze zákona jungle v podmínkách komerčních. Jíst před investorem houby, když už to jednou objednal a tvářit se falešně, nebo je nechat na kraji talíře? To samé poezie bez člověka. Poezie pro lidi, ale ne o lidech. Lež nebo víc než pravda? Vem si, že víc jak půlka všeho, co člověk dělá, dělá pro jakousi virtuální možnost, že v budoucnosti budou ještě nějací lidi. A až jednou nebudou, vesmír - dokonale vyčištěn od lidstva - bude dál trvat celou věčnost, poezie, nepoezie.

Možná už začínám psát jen o tom, co mám rád, protože co nemám rád mi nestojí za to, abych o tom psal.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
políbení : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Zahleděnec
Předchozí dílo autora : jen tak

»jméno
»heslo
registrace
» narozeniny
LUKiO [16], Pettysha Tredici [16], katitek [16], Milady [16], Josefína Leknínová [16], Aenrillaris [14], Zuzana11 [12], slecnax [11], bigmisch [9], Vladana [5]
» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :
Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

MacBook Air 15

Na skvělém Macbooku Air vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2023 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku