|
je to asi o ničem...ale je to něco...proč proč proč? já asi k lásce potřebuju dlouhý mandlový vlasy, nejistotu a drzou jiskru bad boye v očích...ale to mít nemůžu...tak bejt radši sama? asi jo...
|
Věnoval jsi mi až moc lacinejch básní
Poprvý Tě vidim brečet..
Nech toho!
Akorát solíš mý rány,
pod který ses sám podepsal.
//Vždyť se dokážeš usmívat krásnějc
než půlmetrová šlehačka vídeňskýho kafe//
Voníš tak jinak................................po jiný?!
No tak,
najez se z mejch touh,
ty žháři snů!
Poprvý Tě vidim brečet..
Nech toho!
Akorát solíš mý rány,
pod který ses sám podepsal.
//Vždyť se dokážeš usmívat krásnějc
než půlmetrová šlehačka vídeňskýho kafe//
Voníš tak jinak................................po jiný?!
No tak,
najez se z mejch touh,
ty žháři snů!
O nepochopenejch intelektuálech, co lámou srdce na počkání : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Zhrzeně
Předchozí dílo autora : Nenešťastná
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Nikytu řekla o mr Scraper :Fajn člověk, se kterým se dobře píše. Oba nás pojí stejná vášeň Within Temptation, viď;-)

