přidáno 14.04.2011
hodnoceno 0
čteno 1512(7)
posláno 0
Probouzím se a stejné ráno
Stejný den, stejný řád, stejná činnost na mě čeká
Všechno přesně už je dáno
......Každé změny se lekám

Život už mi dost dal i vzal
Vzpomínky, jsou jen to jediné, co mi zůstalo
Stáří vládne krutou rukou
......Bože, co se to stalo!

Kde je mé zdraví a mé mládí
Pilulky, prášky a léky jen ty mě nutí žít
Život se smrtí boj svádí
......Já už chci jen zemřít

Nechci už žít
Já chci zemřít
Není kam jít
Z prázdnoty a zbytečnosti

Proč mám trpět...nechci tu být
O Bože můj...pojď si mě vzít
Jaké to je...nikdo neví
Cítit se jak...živý mrtvý

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Živý mrtvý : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Inkvizitor
Předchozí dílo autora : Jaký to má smysl

» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :
Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming