|
vol 1
|
|
|
|
eng. prologue for a planned anthology/zine/thingy
|
|
Další ptákovinka vděčící za svůj vznik asociacím na rozličné věci, které jsem četl...
|
|
Taková malá pocitovka na melodii, která mne náhle přepadla...
|
|
Kdesi jinde je fórum věnované workshoppu. Bavili jsme se o čem by měl být. Jedna autorka navrhla téma a na poznámku k němu (nikoli moji!), odpověděla: "Jsem ráda, že téma zaujalo. Zkoumám Babičku, R. U. R. a Stařec a moře. Nějaký nápad mám v hlavě, teď ještě zformulovat to do PC."
No, a mně se vybavila jistá odrhovačka a napadla mne tahle ptákovinka...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
"Jsem jiná!" napsala...
|
|
"Nějak mám v hlavě vymeteno!" řekla a vypadala nějak smutně. Tak jsem ji zkusil potěšit pár veršíky...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
IceEasy [18], Fato profugus [18], philip08 [17], IAN [17], stylistaMirek [15], Sargon [14], Once upon a lifetime [14], janubalinka [13], to_neres [13], 7z7z7 [7], Evža [7], HógniDamm [4]» řekli o sobě
Jsoucno řekl o timelady :Pokud jste si někdy mysleli, že jste nešikové, asi jste nikdy nepotkali timelady. Šarmantní dívka milující hodnoty již neexistujících směrů, víno a Hraběte. A možná i trochu mě.

