to tak bývá..
přidáno 27.11.2016
komentářů0
čteno1377(0)
Je Adventní neděle
a já nevstanu ani z postele
v kuchyni se cosi
vaří a peče
a mě zase chytají křeče

Ne křeče svalů
ale mého svědomí
snad mi někdo rozumí
kdy srdce přeje si
a mozek zazní
nemysli na to to je špatný

Tak zbývá buď spát
nebo na kytaru hrát
nebo si dát dobrý chlast
co na duši vyvolá slast

A potom kocovina jako
vždy pondělí
proto já nemám rád
tu smutnou neděli

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Smutná neděle Adventní : trvalý odkaz

Následující deník autora : Duchové zemřelých

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :
Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming