|
to tak bývá..
|
Je Adventní neděle
a já nevstanu ani z postele
v kuchyni se cosi
vaří a peče
a mě zase chytají křeče
Ne křeče svalů
ale mého svědomí
snad mi někdo rozumí
kdy srdce přeje si
a mozek zazní
nemysli na to to je špatný
Tak zbývá buď spát
nebo na kytaru hrát
nebo si dát dobrý chlast
co na duši vyvolá slast
A potom kocovina jako
vždy pondělí
proto já nemám rád
tu smutnou neděli
a já nevstanu ani z postele
v kuchyni se cosi
vaří a peče
a mě zase chytají křeče
Ne křeče svalů
ale mého svědomí
snad mi někdo rozumí
kdy srdce přeje si
a mozek zazní
nemysli na to to je špatný
Tak zbývá buď spát
nebo na kytaru hrát
nebo si dát dobrý chlast
co na duši vyvolá slast
A potom kocovina jako
vždy pondělí
proto já nemám rád
tu smutnou neděli
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Smutná neděle Adventní : trvalý odkaz
Následující deník autora : Duchové zemřelých
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)

