přidáno 20.02.2021
komentářů0
čteno27(5)
Je pošetilé, jak mě vždy něco vyvede z omylu. Jak si myslím, že jsem úplná a divím se, že si vůbec dovolím myslet něco takového.


Mých sladkých 27 let. Ani nevím, kde začít, honí se mi hlavou tolik věcí a nevím, jestli chci brečet, nebo se smát. Byl to jeden víkend. Tolik jsi mi dal. A já poprvé ve svých 27 letech cítila od muže lásku. Není to smutný? Celý dětství, jsem ji musela být hodna. Můj táta si mě moc nevšímal, i když vím, že mě miloval. Nedával najevo, že mě má rád. Nedával najevo vůbec nic. V průběhu let, jsem se stala tátou já. Jsem jako kámen, co nic nedává najevo a musí si to ten druhý zasloužit, abych to najevo dala. Jsem unikátní příklad toho, že by si lidi, jako já, měli najít nějakýho psychologa a ne si psát na psance a používat deník, jako svůj deníček. Ale budiž. Potřebuju v onlinne světě sdílet onlinne a mít pocit, že to někdo bude číst. Že to někdo pochopí a nebo nepochopí, ale nebudu v tom sama. Protože to jsem vždycky a dělám si to taky sama. Jak jinak.

Takže k věci .. poznala jsem Tě pár dní před mýma narozkama.. a svět se zase zatočil. Strávila vedle tebe víkend. Nejhezčí víkend za mých pár let... cítila jsem se zase živá. A probudila se vedle kluka. Víš jak je to zvláštní? Nechtěla jsem vedele tebe spát a chránit tím sama sebe, tebe, nás, kdo ví. Ale stejně to bylo silnější... stejně jsem se do tý chvíle, kdy jsem ti spojovala pihy, jako mám ve zvyku, zamilovala. Podle mě jsem nekonečnej snílek, co se považuje za realistu. Ležela ti na zádech, objímala tě, držela za ruku. Takový ty normální běžný věci, co lidi dělaj, ale já je nedělám, protože nejsem normální. Jsem jak malej patnáctiletej puberták, co si tyhle chvíle užívá, ale asi proto je to semnou tak jiný, protože bylo i pro tebe, nebo se pletu? Ujíždím si na týhle vlně, kterou neznám a pak jí vždycky zničim. ¨
BOOM.

Seznamte se, tohle jsem já.

Někde v sobě, hluboko uvnitř, je malá já, co se bojí všeho, co je jiný. Snažim se vystoupit ze všech svejch zajetých vzorců, snažim si užívat chvíle naplno a dělám to jen na půl. Bojím se pustit něco, co mi může ublížit, protože miláčku ... už jich bylo tolik. Závidím dětem, že neznají strach, že neví co bylo včera a co bude zítra a dělají, co chtějí. Dokud se nespustí nějaký program, uvnitř nás, jednoho dne, kdy se na nás někdo špatně podívá...
Udělala jsem to zase. Neřekla jsem, co cítím.Ale vážně si můžu dovolit se zamilovat během chvíle? Co když mě někdo bude soudit a ten někdo, je soudce uvnitř mojí hlavy? Přidala bych za tohle nějakýho ironickýho smajlíka.Asi neřeknu všechno, co bych chtěla říct, ani to nebude mít hlavu a patu. Knížku asi taky ikdy nenapíšu, rotože se ztratím v kontextu a plácám pátý přes devátý, neseznámím čtenáře s postavama a ani nechci vykreslovat, co všechno je uvnitř, co se děje a jak chci všechno zpátky. Potřebuju bolest, at se cítím naživu. Vím to zase o kus víc, dnešní den. Myslela jsem si ještě nedávno, že jsem ztratila svojí životní lásku a přitom pořád někde ztrácím sebe, zlobím se na všechny a pak na sebe a nekonečně začarovanej kruh..


Chci jen říct, děkuju. Děkuju, že jsem poprvý, ve svých 27 letech cítila lásku od muže. A hlavně, že to bylo oboustranný. Je jedno, jak si člověk vyloží slovo láska, ale já cítila propojení, souznění, strach, radost, chuť a vůni. Vůni nás dvou, jako když čekáš na to, až ti rozkvete kytka. Asi jsem bláhová. Je spousty lidí, co se na mě budou dívat očima, jako ses díval ty. Vím to. Ale málo lidí, které pustím dál. U tebe jsem ani nepřemýšlela a za to ti děkuju.
Děkuju, že jsi. Že si otevřel dveře ke mně samozné tak, jak jsem potřebovala. Že jsi mě viděl a byl připravený, tady být.
A omlouvám se, že jsem nám to vzala... to už tak prostě je. U lidí, co mají pocit, že si lásku musí zasloužit a tady nemuseli udělat nic a najednou byla ...

Snad to jednou pochopím. A všechno změním.


Děkuju, J.

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Děkuju : trvalý odkaz


Předchozí deník autora : Dopis, nedopis...

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Bělorusko živě
demonstrace
Duke of Budweis
Roman M

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

MacBook Pro

Na novém MacBooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku