přidáno 06.04.2019
komentářů5
čteno247(5)
Sedím v čekárně, která je prý monitorovaná. Sedačka ještě z dob krále Klacka mě tlačí do zadku bez nadsázky. Mohlo by se zdát, že sedím v čekárně u doktora. Nesedím a to přísahám, že bych radši byla v nemocnici. Sedím na policejní stanici. Není to nic příjemného, protože mám špinavé gatě a vytahané triko z toho jsem byla předchozí večer na Stalinu, což vede policistu, který semnou sepisuje hlášení k tomu, že se ke mně bude chovat jak k nějakému pozérovi.

„Potřebuju nahlásit krádež telefonu.“

„Viděla jste pachatele?“

„Ne, ale začal se mi ztrácet signál ze sluchátek,“ odpovím. To mi přece netvrďte, že se mi telefon zvedl z kapsy a odešel pryč po svých.

„Takhle to ale můžeme zaprotokolovat jako ztrátu.“ Krčím rameny a podávám mu občanku.

Určitě mám ještě zbytkáč, protože nervózně těkám po temné čekárně. Otevřené okno v zamřížované místnosti rozhodně nepomáhá. Mám chuť ho poblejt. Ptá se mě na to, odkud a kam a v kolik jsem kde jela a kde jsem to „ztratila“ a já odpovídám a pak se mě zeptá ještě na něco.

„Požila jste?“ ptá se.

Krčím rameny. „Dvě pivka.“

Podívá se na mě jako na blázna a moje játra se pomalu rozpadají, protože mi oznámí, že musíme provést dechovou zkoušku.

„Máte nula celá devadesát jedna promile, to mi neříkejte, že jste měla dvě piva.“

„Možná byly čtyři.“

„Tak mi nelžete.“

„K čemu vám je, že jsem pila. To mám přijít až za tři dny až vystřízlivím?“

„Chovejte se slušně.“ Osočí mě.

Krčím rameny a mlčím. Co mu mám jako říct? A.C.A.B. nebo se usmát a zvednout pravačku? To totiž vidím na výrazu jeho tváře, že ho to pěkně otravuje. Měšťák jeden zkurvenej. Vidí někoho, kdo vypadá jako by vylezl z popelnice, a proto se k němu bude chovat jinak? To mě upřímně uráží. Ikdybych měla triko od hoven, tak se má chovat slušně.

Samozřejmě, jsem blbá a hloupá jednadvacetiletá holka, co jela z kalby a určitě i jela panáky. To mi totiž oznámí. Za co mě jako kurva máš? Mám ti říct, že jsem na lékách a mám zakázáno pít, ale každý svého štěstí strůjce jo? To víš že jo. Husy jsme spolu nepásli. Krev se ve mně vaří a já mám chuť si na protest strčit prsty do krku.

A kdybych byla svědkem vraždy, mám teda přijít, až vystřízlivím?

„Kdyby něco, tak se vám ozveme.“


Sedím doma a vyprávím moji příhodu rodičům. „Měšťáci zasraný,“ jsem sprostá, protože jsem nasraná. Už ani ne kvůli tomu, že mi někdo ukradl telefon, ale kvůli tomu, jak se ke mně chovala ta švestka.

„Na Zámečku jsou ale státní,“ oznámí mi táta.

„A to jsem si vždycky myslela, že státní za něco stojej, ale asi hovno zlatá rybko.“

„Mám tam s tebou ještě zajít?“

„Ne, ty je pak vyhrotíš a půjdeš na 48 hodin do vazby,“ řeknu mu.

„Máš pravdu.“

Můj telefon se prostě zvedl a odešel po svých. V rukách nějakýho cikána. Nedávala jsem pozor, protože jsem luštila sudoku. Kde je kurva spravedlnost?

přidáno 09.04.2019 - 14:54
Stará neznámá: Já jim řekl, že jí chyběly zuby a měla krátký vlasy. Stejně si nechala moji SD kartu, uz jsem na ty floydy znovu nesel. Jo, musi si tam dat simku, nejlepe s pausalem.
přidáno 07.04.2019 - 19:12
Homér: tím, že nedokážu popsat pachatele tak je to jako ztráta. Zároveň to nejde vypátrat pokud je telefon vyplej ne? Naposledy byl on-line ve 4:23 (zhruba čas kdy jsem došla domů). Prej si mám zavolat na ztráty a nálezy. Telefon je rozmrdanej ze všech stran. Also byl v kapse spolu s peněženkou a tu mi ten dement nechal. Taky mám dobrý zkušenosti, ale už je to zas pryč. Takhle kamarádky bráška ztratil iPhone a ikdyž jim dala applový IMEI tak udělali hovno.
přidáno 07.04.2019 - 18:28
štiler: Tak to ses ožral na Ludolfa, sťatej jak Pí.
přidáno 07.04.2019 - 18:27
Takže jednou jsem taky hlásil šlohlej mobil v dnb klubu a oni, ťuky, ťuk, na psací stroj. Trvalé bydliště? Říkám Rožmitál pod Třemšínem. A von na mě, to je velký nebo malý T. No nic, jindy zas močím na plot, houkačky a že znečišťuju veřejné prostranství. Že mi musí dát pokutu. Tak jim chytře říkám, já dělám v lese a tam můžu čůrat, kde chci. A voni aha a fakt mě nechali bejt. No jindy mě obrali cigoši o šrajtofli. Tak jsem zavolal benga. Dvě hodiny vypovídám, úplně v klídku a oni pak dejte mu dejchnout. Hm, přes dvě, tak to musíte přijít zítra. No a jindy mě zas dvě polokurvy obraly o mobil. Tak jsem dal na floydy číslo IMEI. No, tak telefon vypátrali. Ale ta bitch se přiznala až na třetím výslechu. Atd. Jsi rebelka se sudoku;-) Dej jim IMEI.
přidáno 07.04.2019 - 18:12
policejní instituce za to může jen z části, zbytek je čůrácký chování konkrétní osoby (nemyslím tebe)...
ke mně benga přifrčeli, když jsem šel v noci na červenou na úplně prázdný ulici, že příště to bude za dva litry, mladej, my tvý matce nebudem dávat zprávu, že tě někdo přejel. Jediný oni mě ohrožovali, kunďáci. A jednou jdu pro cigára, naproti vybrali nějaký auto, tak jsem hezky počkal na červenou a spoko (3,14 promile) si jdu do trafiky, voe, a typan, kterej neřešil toho řidiče, na mě vyjel, jak že si to představuju chodit na červenou? Museli se mě zastat lidi, který byli na zastávce, protože šli zároveň se mnou.
Mám i dobrý zkušenosti, ale s tím nelze počítat.
Zmrd v uniformě je peklo.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Katr na prd those motherfuckers : trvalý odkaz


Předchozí deník autora : Pohřeb je taková svatba bez dortu

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2020 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku