přidáno 26.09.2018
komentářů1
čteno132(6)
Skříňová korba Avie vás chránila před zraky blbců, českých nenechavců, zkurvených zvědavců. Jen občas ty dva čůráčci pokřikovali, když se vraceli z gay lesních hrátek do vsi, hráze promasírované, tady voní marihuana. Budiž jim anální sonda lehká, já bych v patnácti ten plot přelezl. Ti tupci asi neví, kolik v tom může být prachů, jít to střílet dementům do gheta a je fuk jestli bílejm nebo hnědejm. Z další strany je chránily smrcí, z další rakytník. No super, jenže jedno z těch hovad dorostlo 3,2 metru. To už korba ani obsypaný rakytník neměly šanci. Ještě že ti kryplové z ubytovny pro sociálně slabé nevystrčí nos z auta. Ti by to přelezli. No a bylo vůbec pro co? Takhle vám to řeknu upřímně, zpíčenej mráz, to se teprv uvidí, co z těch dvou ákáček bude. Jedno z nich je zrovna to obří hovado, ta druhá má "jen" cca 2,9 metru. No dobře, jedno Severní světlo už visí ceckama dolů na půdě, kolem půl kila sušiny to dá určitě. Jaký kvality zatím nevím, mohly klidně ještě měsíc zrát. I když ty šišky už se dost prohýbaly. No nic, blížil se orkán Fabienne, tak jsem rozžvejkal 25 hub a s prvními kapkami jsem jí podseknul. Stříhání, chlastání, hulení, hašiše válení a zase stříhání, chlastání, spaní, stříhání, chlastání, hulení, ochutnání hašiše, blití, spaní, stříhání, chlastání, hulení, zpívání. Uklízení, vlaku o minutu zmeškání, hulení, dvě hodiny čekání, zad bolení, žaludku pochroumání. Takže první visí. No ale ty dvě přerostlice dnes poprášil děda mrazík, bohužel né jen ten přízemní. Odrůda z tropů nebo z Himalájí? No kříženeček, neberte ho, koukejte jak smutně kouká. Uspávač. Nebo je nechat do jara, ať ty listy samy opadaj a nemusí se stříhat. Jo, jó, jö, jø, mráz, žbirka zpívá nespal to krásne v nás. Osvračín, Lštění či jak a zase les, už pěkně namrzlý. Konec září, otužilci na mezi se páří. Ach jo! Stejnak nevim, komu bych to prodával. Vim, vymaštěncům. No, ještě jedna kytka se mi povedla, taky Northern light autoflowering feminized, ta má sice jen metr, protože rostla v květníku na parapetu ve čtvrtém patře venku za oknem, nepoznala loňský králičí hnůj, taky si užívala o 200 metrů nad mořem níž, ta kvetla dlouho, silná jak podlampovka, hned vás začne tlačit za očima, nakopává, tu si nechám na zimu na psaní. A pro kámoše, toho mám z řad huličů už jen jednoho. Ostatní jsou v prdeli, vysloveně. Tak furt jedem. Vpravo Blížejov, doleva na Kanice. Tráva, pole, vše je pokryté tou bílou ledovou blyštivkou. Šup do trenek ze svátečních kalhot, pak podvlíkačky, zelené modráky, kulicha, rukavice, prvně letos připnout vložku do bundy, to bude ještě krutý měsíc a půl, ale víte co? V létě dokáže machrovat každý.
Jinak za dojebanou úrodu může Čína, Indie a USA s jejich emisní politikou, která ničí celý Svět, zdravím Vénu Klausojc, po nás potopa. Prostě bylo moc dlouho vedro i v noci, kytky furt jen rostly do výšky, pozdní přepnutí do fáze květu. Ze stonků můžu vyrábět násady na krumpáče. Zastavili jsme, nová rozšířená v houštině, pojď mi ostružiní do vlasů.

P.S. Na to, že jsem pěstoval po dvanácti letech cca, to vyšlo vlastně hodně dobře, za 700 kč, které jsem vložil do semínek z netu toho mám kvanta, na rok dva určitě, se svým stylem kouření této posvátné magické byliny. I když čadící záchvat občas samozřejmě dostanu, zvlášť po alkoholu. Nemyslete si, že hulím denně, to bych musel žít bez rozumné ženy. To ani nechci, protože když hulíte denně má travka celkem opačný efekt a to jsou depky a ztráta emocí a citů, zbytečná sebelítost a tak. Už se těším, jak to budu v knajpách házet po lidech. Jó, ještě jsem zapomněl na jednu malou chutnou fialovou podkápku. O tu asi zakop pes, nebo do ní dědek strčil holí, tudíž se z ní stal zaprclý dvojáček ve stínu ákáček. Ta chutná je i dává. Co to byl za model nevím, možná že semínko, co jsem v lékárničce přes Atlantu propašoval z Belize, ale spíš ne, to mi asi nevzešlo. Takže už mám tři sklizené kytky různé velikosti, druhů, chuti, míry zkuřivosti. No a ty dvě AK47 obryně ještě v zemi. Suš sluníčko kapky z jinovatky, pojďte mi holky, dalších pár dní má být ještě hezky, proberte se ze šoku, kořenové baly máte mohutné, užijte si Václavské babí léto, fandim vám. Ale kdo vás pak bude stříhat? To je jedno, pověsím vás i s listy, hlavně aspoň trošku dozrajte, Honžík potřebuje mast na lupénku. A já olej na nervy. I když mně je fajn, vlastně i jen tak.

přidáno 27.09.2018 - 20:35
:-)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Sklizeň : trvalý odkaz

Následující zápisek autora : komínek z kmínu
Předchozí zápisek autora : Rolničky

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

ChciKupon

Slevové kupony do spousty eshopů, vybíráme pro vás ty nejlepší :)

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

Patos

Krátké a mnohdy vtipné či šokující vystřihovánky ze života.

© 2007 - 2019 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku