Miluji poezii, a občas ze mě z přemíry emocí něco vypadne. A většina mých básní je složená z pravdivých situací, které se v mém životě odehrály. Psát neumím, nikdy jsem se to neučila, ale miluju to a je to pro mě velmi životně důležité. Snad se to bude líbit.
přidáno 10.10.2021
hodnoceno 2
čteno 754(6)
posláno 0
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o lidus :
Náš šíleneček... ale občas pochybuji, že právě ona je nejšílenější... mám z ní teď děsnou radost... a doufám, že mi ta radost vydrží... její obrazy jsou nepopsatelné a krásné a vůbec... :)... jsem ráda, že jsem ji kdy poznala :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming