![]() ![]() ![]() ![]() |
Miluju, svlékám, trápím
spoustu krásných nahých žen
![]() ![]() ![]() ![]() |
Poslední, co si Sofie pamatuje, je runda od toho divnýho týpka na baru. Spolu s mobilem najde v kapse pár drobných, papírky a kalhotky. Nejsou její a je jí to jedno.
![]() ![]() ![]() ![]() |
Sofie a Emma, jako černá a bílá, tak rozdílné jsou a přesto stále spolu. Až do teď. Jedna noc, jeden bar, jedno auto, les, ticho a tma.
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
Sokolička řekla o milancholik :Naprosto skvělý člověk... Vždy mi dokáže zvednout náladu. Jeho verše a písně mi berou dech. Můj snivý poeta.:o)