|
Smrt a Deprese
|
|
My pláčeme pro ně, a oni zatím pláčí pro nás...
|
|
Taková malá kratochvílka... doufám že se bude líbit (Je to o křížových výpravách, a o tom jaký to byl "Hnus")
|
|
Smrt a Deprese
|
|
My pláčeme pro ně, a oni zatím pláčí pro nás...
|
|
Taková malá kratochvílka... doufám že se bude líbit (Je to o křížových výpravách, a o tom jaký to byl "Hnus")
|