|
***
|
|
... pro ni ...
|
|
***
|
|
přišla k nám paní zima a mě políbila múza:)
|
|
photo by LaylaJaglovs.
|
|
28.3.
|
|
|
|
tato básnička je o tom že můžeme lásku ztratit ale zas jí můžeme najít
|
|
Říjen 2005. (tenkrát psáno jako školní slohovka =) )
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=ApVQxOZwhX0&feature=related
|
|
...vím, že to bude těžký a vím, že to jen málokdy dodržim... ale i tak... před ním brečet nehodlám :)
|
|
|
|
Chtěl jsem napsat jěště něco ale nepodařilo se mito zkloubit.
|
|
... co je nám do ... ále nic ...
|
|
...........ach to počasí
|
|
musim te nakreslit,bude to trvat par hodin kdyz se nebudes hybat, a kdybych te maloval? wow, jen namýchat barvu by trvalo nekolik dni, a pak tomu dat ten tvar?
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Rain» narozeniny
thoris [18], LoleHelča [16], Karla Koliniová [13], Let It Go. [12]» řekli o sobě
Singularis řekla o Meluzina :Skvěle ovládá kritické myšlení a polemiku, vyzná se v politice i literatuře, umí poradit a její rady jsou tvůrčí a hodnotné, stejně jako myšlenky v jejích dílech.

