| 
 
Jen hříčka usmoleného odpoledne...
 
 | 
| 
 
Nepodařilo se mi text rozčlenit, jak bych chtěl. Nevím, jak to mám odsadit od kraje, takže to možná není dobře čitelné. Kdyby mi někdo poradil jak na to, hned to i v textu zpravím.
 
 | 
| 
 
Malá pocta přítelkyni, co nikdy nezradí...
 
 | 
| 
 | 
| 
 
Vzpomínka na událost před několika lety.... =)
 
 | 
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Amálka z Montmartru [18], Megs [18], Christel [18], Corel [16], jcop [16], Tynka8 [15], Zarathustra [13], Yanishca [10], Lucy [10], konvec [7], ofroad [3], Zamilované Básník [3]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o lidus :ano:)...ta mi učarovala, je v ní něco psychopaticky kouzelného...něco jako magnet:);)..ráda se k ní lepím:);)

 
 
 