|
|
|
Upozornenie pre literárne náročných čitateľov: Výplach... umelecká hodnota hlboko pod nulou - bleeeeeeee :P
|
|
Ďalší rozchod za mnou... už nevládzem
|
|
ďalší výplach - bleeeeeee :P Pardóóóóóón, sama dúfam, že už je to posledná o ňom.
https://www.youtube.com/watch?v=ZnaHFXgzr2A
|
|
...
|
|
|
|
stará věc, nové rány, tzv. REALITY STING ! no radši bych se zeptala, CO jsem vlastně čekala? (výkřik, chci křičet...na něho!)
|
|
Tak chutí rozchod...
|
|
V názve je všetko. Amen.
|
|
z deky mi vylízal už jenom můj nos a oči, co připomínaly jarní přeháňky...další naděje spadla mi z nebe...a začalo jaro...
|
|
Offline ve světě virtuálních sítí
/když monitory svítí a život jde dál.../
Jedna starší...
|
|
... THE END...
... LA FIN...
... KONIEC...
http://www.youtube.com/watch?v=Ng-mPZa77oE
|
|
když člověk neví...tak je to docela špatný, když je člověk nerozhodný...tak je to ještě horší...a když jednou konečně pochopí je to horší než by pan Konec světa řekl...
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=8bJ_8X0jcOU
vysvetlivky: Krajina maľovaná čajom = Srbsko; svetoznámy srbský autor Milorad Pavić napísal rovnnomenné dielo, kde farbisto opisuje (nielen) Belehrad - vrelo odporúčam prečítať! ;)
Väčšina Čechov bude mať zrejme problém s výrazom "načim", je to slovenský ekvivalent slova "treba", čo je srbo-chorvátsky, resp. chorvátsky výraz, udomácnený aj na Slovensku. Slovu "načim" už nerozumejú ani samotní Slováci... :)
P.S.: Prečo sa tým básňam tak ťažko vymýšľajú názvy, keď sa v podstate píšu samy?
|
|
včera/dneska rozjezdem domů, po dloooouhém holčičím popovídání s vínem a několika drobnými momenty, kdy se mi pozastavilo srdce
|
|
jednou něco končí...a něco...končí, cítím to všude, nedokázala jsem se ubránit a nakonec přišlo zklamání, cítím se jako oklamaná malá holka, ale to asi každý, kdo miluje sám...(ještěže mám tuto zpovědnici, vaše oči a vaše empatie:)..děkuju
|
|
|
|
veeeeeeeľmi stará báseň
|
|
jsou tři stádia lásky: a) touha po člověku a naděje; b) reálná blízkost dvou lidí; c) touha po člověku a beznaděj
|
|
No vážení, dúfam, že cyklus je uzavretý...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
veronika řekla o Adrianne Nesser :anett.. neskutecne si vazim ty duvery, co ke mne mas..ses hezka,chytra,uprimna holka..co ma svy pravy nazory a skvelou poezii plnou lasky, porozumeni, zivota..delas to dobre..bud ty..protoze takhle ses nejlepsi.. sem rada, ze te znam..**

