|
tohle neni jen sen, je to i pravda
|
|
...jen tak stvořeno...při neusnutí...rýmovačka :D
|
|
po dlouhé době, někdy se cítím uvnitř tak volná, že mám strach, že mi srdce odletí a já už ho nikdy nechytím ...
|
|
...probouzení se do nové (roční) doby
|
|
léto končí ... https://www.youtube.com/watch?v=N1eotn3hWGQ
|
|
a tak, nemůže být pořád veselo..
|
|
ne zrovna můj momentální pocit ze života, ale spíš můj protivník v boji s nekrásnem! a já to prostě nehodlám vzdát!:)
|
|
musela jsem, ten film mě poznamenal! Pouštím to ze sebe, ššš, ššš ...radši se na te film koukněte sami...kdo ví, ví, kdo ne nic nepovím, protože byste přišli o ten zážitek;)
|
|
|
|
o lidech, co se nikdy nemůžou ztratit
|
|
netřeba komentáře...tak to nefunguje (jen na okraj, poděkování patří slnečnici že mi napsala pár hezkých řádků...protože nic není náhoda a dobré věci přicházejí aby vyrovnaly ty špatné - není to teorie, je to praxe;)
|
|
tak si tak projíždím moje staré věci na autorské čtení (kdo by měl chuť, může příští týden v úterý zaskočit v Brně do café Paradigma) a nacházím samé vzpomínky, samé pocity a taky tohle:)
|
|
|
|
zmokla jsem, dostala zánět močového měchýře a bylo mi vyhubováno...ale za ten pocit to stálo...
|
|
... pro pár lidí... kteří se tam snad najdou...
|
|
částečné věnování Bambulce..protože ta asi tuší o čem mluvím;)
|
|
o několikaměsíční nejistotě, strachu a lásce (nejen) k životu ...
|
|
____ticho_____ja______sami_dva____*vypovedmyslenek*
|
|
...některý dny...prostě vážně nemají smysl...("jéchecheche!:D:P)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sedmikráska [16], VladV [7], BěPěVě [3], kenny [2], radoslavomir [2]» řekli o sobě
človiček řekl o -GZ- :Když chci vědět jakou má Náš národ náladu zajdu na psance, občas se tu vynoří kolektivní vědomí.

