|
|
|
Téma Shibari.Poprvé zkouším nahrát svůj hlas a poslechnout si to co píšu. Je to zvláštní, divné a poskytuje to jinou perspektivu.
|
|
Pocity a reakce na dvě básně jednoho autora,bylo mi z nich dost těžko,takže jsem je musela nějak ztrávit.
|
|
Kdo nechce číst, může poslouchat. Dlouhá, ale důležitá. Pseudo-slam.
|
|
Omlouvám se za sprosté slovo
|
|
|
|
Mám v hlavě brouka a nemůžu ho chytit ;)
|
|
|
|
troška podzimní deprese a dekadence 7.11.09
|
|
divná, neklidná, ovíněná a z pohledu chlapa...jen takovej pokus..nápad
|
|
kittchen. KITTCHEN. nevím, co bych k němu řekla.
|
|
|
|
moira v jeskyni, kde pramení nil a rodí se hvězdy. Šupl8ková
|
|
|
|
Šaziho tisíc a jedna noc
|
|
|
|
Šaziho tisíc a jedna noc
|
|
|
|
Cokoliv řeknu, může být použito proti mně :)
|
|
Momentální pocitovka rozkladu mé hladové duše...
|


