|
|
|
Téma Shibari.Poprvé zkouším nahrát svůj hlas a poslechnout si to co píšu. Je to zvláštní, divné a poskytuje to jinou perspektivu.
|
|
Pocity a reakce na dvě básně jednoho autora,bylo mi z nich dost těžko,takže jsem je musela nějak ztrávit.
|
|
Kdo nechce číst, může poslouchat. Dlouhá, ale důležitá. Pseudo-slam.
|
|
Omlouvám se za sprosté slovo
|
|
|
|
Mám v hlavě brouka a nemůžu ho chytit ;)
|
|
Jedl jsem gulášovku a najednou mě napadlo napsat o Maggi...
|
|
jedna z deniku. libi se mi... je mi blizka, je moje, citim to, co jsem citila kdysi... chmmm:)
|
|
Pomalu se chci začít vracet ke psaní...
|
|
|
|
troška podzimní deprese a dekadence 7.11.09
|
|
divná, neklidná, ovíněná a z pohledu chlapa...jen takovej pokus..nápad
|
|
kittchen. KITTCHEN. nevím, co bych k němu řekla.
|
|
|
|
moira v jeskyni, kde pramení nil a rodí se hvězdy. Šupl8ková
|
|
|
|
Šaziho tisíc a jedna noc
|
|
|
|
Šaziho tisíc a jedna noc
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o colorka :Úžasně praštěná dívčina z Trutnova. :-D Leni, to jméno ti sluší mnohem víc, než mně... ;o)


