čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
přidáno 17.09.2008
hodnoceno 13
čteno 1871(38)
posláno 0
bez
přidáno 16.12.2007
hodnoceno 10
čteno 1857(25)
posláno 0
psáno dve-tři rána zpátky
přidáno 14.02.2008
hodnoceno 2
čteno 2097(13)
posláno 0
... zase jedna dešťová ...
přidáno 21.06.2008
hodnoceno 3
čteno 1612(16)
posláno 0
30.10.2008 ... dnes ráno v metru jsem si něco uvědomila ...
přidáno 31.10.2008
hodnoceno 4
čteno 1480(21)
posláno 0
mě moje matka nikdy ráda neměla. mě ne, jen bratříčka, a jaksi nemateřsky. jednou si pro krásu nechala vyrvat spodní pár žeber, aby byla užší v pase. z levého žebra jsem vznikla já, z pravého bráška - chlapeček můj. já jsem ta marnivá - odpust' mi, synáčku. jenom jsem chtěla, abys mě miloval, lásko moje. (tolik bych si přála být Jeho sestra. co bych za to dala, být Jeho milenkou - ale nejradši bych byla Jeho matkou.)
přidáno 20.07.2009
hodnoceno 3
čteno 1822(21)
posláno 0
přidáno 09.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1503(17)
posláno 0
takovej můj pokus
přidáno 07.04.2008
hodnoceno 8
čteno 1985(21)
posláno 0
Belgie + noc + horko + dusno + bouřka + komáři :) PS: foto vlastní, Bruggy :)
přidáno 05.08.2008
hodnoceno 8
čteno 2260(51)
posláno 0
pro dva samuraje... ;)
přidáno 07.01.2009
hodnoceno 6
čteno 1866(29)
posláno 0
...
přidáno 21.11.2007
hodnoceno 8
čteno 2104(24)
posláno 0
přidáno 23.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1267(12)
posláno 0
...
přidáno 11.05.2008
hodnoceno 4
čteno 1418(12)
posláno 0
...
přidáno 29.09.2008
hodnoceno 5
čteno 1685(23)
posláno 0
............... okamžikovka ............. pod vlivem několika chatů na skypu ......
přidáno 13.04.2009
hodnoceno 4
čteno 1821(13)
posláno 0
...
přidáno 17.12.2007
hodnoceno 7
čteno 2344(20)
posláno 0
...
přidáno 24.02.2008
hodnoceno 5
čteno 2018(18)
posláno 0
°°°°°°
přidáno 11.06.2008
hodnoceno 6
čteno 1590(21)
posláno 0
.................
přidáno 01.11.2008
hodnoceno 2
čteno 1677(13)
posláno 0
.......................
přidáno 25.07.2009
hodnoceno 3
čteno 1406(11)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Singularis řekla o Sebastián Wortys :
Zcestovalý umělec, filozof a snílek v jedné osobě. Stvořitel 3D mouchodlaka na fazolové ovládání, nesčetných neologismů a spousty dalších výplodů nezávislé mysli. Svérázný, ale inteligentní a schopný. V jeho dílech je víc, než se na první pohled zdá. Občas mívá opravdu geniální myšlenky.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming