|
po ránu bývá šílená,chovejte se k ní proto prosím šetrně a něžně,možná vám za to uvaří čaj
|
|
Naivní optimistka :-)
|
|
|
|
|
|
..znáte to všichni: teprve až když člověk "vychladne", je schopen vidět věci v jiném světle....
|
|
|
|
vzniklo na Václavském Náměstí kde jsem za 2hodiny potkal víc lidí,než za 2roky u nás.
|
|
definice pojmu
|

