|
... :o)
|
|
přeberte si to jak chcete
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=LKCLXe9z13g
|
|
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
|
|
|
|
|
|
Matějítkovi :)
|
|
:o) společná práce škrabáka a roztomilé nejmilejší nejhodnější Lízinky :-D
|
|
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
|
|
:)
|
|
... sluchátka ;)
|
|
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
|
|
...
|
|
Něco staršího..někdy z tohohle roku..kdy přesnějc, to vám nepovim..a stejně je to asi jedno..
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=T2NEU6Xf7lM&feature=related
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Delivery :Teress... Mám tě ráda, ikdyž jsem tě nikdy nepoznala. Tvoje díla mi dokážou hodně říct - pokud dokážu číst pozorně. Moc sem sice nechodim, ale pořád tě čtu ráda.


