podobná díla k Zimní nostalgie


... :o)
přidáno 25.11.2007
hodnoceno 41
čteno 3174(85)
posláno 0
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
přidáno 17.09.2008
hodnoceno 13
čteno 1871(38)
posláno 0
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
přidáno 27.05.2008
hodnoceno 18
čteno 2104(47)
posláno 0
přeberte si to jak chcete
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 24
čteno 2260(55)
posláno 0
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
přidáno 28.01.2009
hodnoceno 15
čteno 1846(31)
posláno 0
přidáno 05.11.2008
hodnoceno 7
čteno 1614(30)
posláno 0
...
přidáno 17.11.2007
hodnoceno 20
čteno 1757(36)
posláno 0
Próza, co se tváří jako poezie...
přidáno 04.05.2008
hodnoceno 19
čteno 1877(27)
posláno 0
*
přidáno 19.11.2008
hodnoceno 12
čteno 2112(35)
posláno 0
momentální miniatura.
přidáno 21.11.2008
hodnoceno 8
čteno 1973(17)
posláno 0
:)
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 19
čteno 1833(31)
posláno 0
... sluchátka ;)
přidáno 23.11.2008
hodnoceno 10
čteno 2309(35)
posláno 0
:o) společná práce škrabáka a roztomilé nejmilejší nejhodnější Lízinky :-D
přidáno 02.07.2008
hodnoceno 13
čteno 2263(31)
posláno 0
/////
přidáno 28.01.2009
hodnoceno 12
čteno 2275(43)
posláno 0
:o)
přidáno 11.11.2007
hodnoceno 16
čteno 2041(41)
posláno 0
přidáno 02.04.2008
hodnoceno 10
čteno 2101(25)
posláno 0
I'd rather feel pain than nothing at all...
přidáno 21.02.2009
hodnoceno 15
čteno 2249(28)
posláno 0
Moje nejstarší dílo...
přidáno 30.03.2008
hodnoceno 13
čteno 2027(38)
posláno 0
asi celkem uhozená... ale co víc byste mohli chtít... čtěte pouze na vlastní riziko... nebezpečí újmy na zdraví a životě...
přidáno 23.01.2008
hodnoceno 22
čteno 2059(41)
posláno 0
všesměrný tok myšlenek. (vřele doporučuji nečíst)
přidáno 21.11.2008
hodnoceno 8
čteno 2130(41)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :
Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming