|
Jak ze mě vylítla tak jsem ji zastřeli...
|
|
“Oslava?”
|
|
|
|
Prostě někdy je člověku neveselo.
|
|
|
|
|
|
Když to maso tak pěkně pejskům voní.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Někteří starouškové to dobře znají.
|
|
Jak ze mě vylítla tak jsem ji zastřeli...
|
|
“Oslava?”
|
|
|
|
Prostě někdy je člověku neveselo.
|
|
|
|
|
|
Když to maso tak pěkně pejskům voní.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Někteří starouškové to dobře znají.
|