občas moc přemýšlím...
přidáno 03.11.2007
hodnoceno 34
čteno 2562(56)
posláno 0
Historicky prvá báseň v českom jazyku písaná rukou Slnečnice. Nie som si istá gramatikou, takže smelo do mňa! K názvu ma inšpiroval Nowiš svojím dielom, dúfam, že sa neurazí... ;). Odkaz pre puera: Ide o čiastočnú fikciu.
přidáno 26.09.2013
hodnoceno 16
čteno 1560(23)
posláno 0
čítaj čin čan
přidáno 03.09.2013
hodnoceno 17
čteno 1572(15)
posláno 0
Tak jsem se zas ozvala:-)
přidáno 27.10.2007
hodnoceno 34
čteno 2527(50)
posláno 0
NO COMMENT... staré bôle vychádzajú napovrch...
přidáno 12.04.2013
hodnoceno 13
čteno 1511(14)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0
přidáno 08.11.2013
hodnoceno 13
čteno 1657(11)
posláno 0
... už nemám silu modliť sa a prestávam veriť, dúfať... http://www.youtube.com/watch?v=JM-m9JPqB0k
přidáno 04.11.2012
hodnoceno 15
čteno 1726(20)
posláno 0
přidáno 09.09.2013
hodnoceno 12
čteno 1452(22)
posláno 0
Slnečnica by tak veľmi chcela chápať veci medzi nebom a Zemou...
přidáno 21.10.2013
hodnoceno 10
čteno 1394(14)
posláno 0
?muj?__zivot.___?___.je nenucena hra.___bez pravidel___!!
přidáno 26.04.2008
hodnoceno 11
čteno 1493(27)
posláno 0
... som vždy chcela ;)) Odkaz pre Puera: Je to fikcia.
přidáno 28.05.2015
hodnoceno 13
čteno 1233(19)
posláno 0
stestistestilaaskaLASKAaSVOBODA
přidáno 24.01.2009
hodnoceno 12
čteno 2254(44)
posláno 0
MILUJU TĚ! a to navzdy..v jakykoli podobe..ikdyz tu nejsi.. miluju te..
přidáno 25.09.2007
hodnoceno 16
čteno 2954(75)
posláno 0
přidáno 16.04.2008
hodnoceno 10
čteno 2062(21)
posláno 0
dulezity je najit aspon vchod
přidáno 18.05.2008
hodnoceno 13
čteno 1668(33)
posláno 0
Panna Zázračnica je jedno z popredných diel slovenskej povojnovej prózy. Hlavná hrdinka tejto novely Dominika Tatarku mi vždy až zarážajúco pripomínala mňa samotnú... Ak to niekoho bližšie zaujíma, prosím: http://referaty.atlas.sk/slovencina-a-cestina/citatelsky-dennik /http://www.martinus.sk/?uItem=738364940/dominik-tatarka-panna-zazracnica http://www.youtube.com/watch?v=GgY7OJo-SM8
přidáno 16.08.2013
hodnoceno 6
čteno 1364(6)
posláno 0
přidáno 06.10.2012
hodnoceno 9
čteno 1491(12)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Lizzzie :
Hvězdy jsou jak slunečnice nad Brnem... nebo jak to bylo? :) super básnířka :)..... její básně mě vždy chytnou a nepustí... protože je z nich cítit úžasná člověčina :) a nejen ta :) ... a Brno je další plus :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming