|
|
|
|
|
jsem autorem hudby i textu
|
|
|
|
|
|
zatím nezhudebněno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pro změnu trochu romantiky...
|
|
hokus pokus co se týče rýmů, sloka ABAC refrén AABAAB :D
|
|
Dlouho jsem tady nebyl. A nejspíš zas dlouho nebudu. Tak aspoň pár not v lehce kavárenským stylu...
|
|
|
|
Hned ze začátku jsem zachytil v dílech od psance slavek, dvě krásná a netypická slova Pasparta a Zázněj, na paspartu jsem už spáchal textík tak si počtěte
|
|
je to ještě třapaté a nesedí to všude, budu ladit až budu dělat hudbu
|
|
Píseň. Pop-Folk.
|
|
Další trochu smutný úlet...
|
|
Na aktuální téma...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )


