|
Kouř z mojí večerní cigarety... ;))
*
Mimochodem, byla tu už předtím, ale nějakým, pro mě záhadným způsobem, se vypařila... Nevíte, jak je to možný...?
|
|
Dnes bych chtěla být s tebou i zítra :))
|
|
..........co cítím.............
|
|
|
|
Přesně jako z příručky... pro snílky... nebo pro zamilovaný... to je asi jedno :)
Mám tě ráda... Věnováno T...
|
|
Na saspi a literu znám jednu prima autorku, se kterou se občas rádi škádlíme! /Vlastně je jich takových víc, co nezkazí legraci.../ Nedávno mi napsala do komentu rozvernou básničku na téma, jak jí taji pod rukama atp. s poznámkou, že jí trochu "Haraší!" Tohle je trochu upravená odpověď...
|
|
|
|
|
|
"A ty někoho máš?" "Ne, ale o někom sním."
|
|
Báseň, která byla původně na Literu, ale po krátké úvaze jsem ji stáhla a dala sem. Je to tu takové komornější a vzhledem k tomu, že je to moje v téhle oblasti prvotina...no, snad mě neukamenujete :)
|
|
..
|
|
hodně pro mě znamená
|
|
Nediv se, že jsi to právě ty, a řekni něco...
|
|
myslím, že ten první je nejkrásnější .... protože je první
|
|
nebo nějak tak
|
|
Aj, tak zase máme druhou ranní a já si hraju na navštívenou múzou:) Pravdou je, že mi tady tak maximálně straší můra a navíc k tomu ve věži:) Ale copak si můžu pomoct? PS:díky , pane Bachu - za útěchu
|
|
|
|
|
|
a tak se holka zakoukala do budoucnosti a viděla jenom bílá místa, která musí někým zaplnit...
|
|
...zase jedna starší, ale trochu pozměněná, aby vynikla pointa:-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Severka :Slečna.. co ji vůbec nemusíte znát osobně, abyste stačili pochopit alespon tak důležitou věco, jako je její světluškovské poslání... :)

