|
|
|
Ten obrázek vypadá možná až moc pozitivně, ale já prostě neumin kreslit všechno šedivé...
|
|
|
|
Vznikalo to za podivných okolností a je to podivné... Nuže, čtěte:-)
|
|
... lásko, přeji si jen tebe...
|
|
ty mi tě nepřičarujou......
|
|
.....................
|
|
HD - prokletí a požehnání, očistec a ráj... Osvobození.
|
|
prostě jsem se urvala ze řetězu:)
|
|
Jen taková kratochvilná hloupůstka v odstínech starorůžové.
|
|
|
|
při hodině literatury jsem se věnovala literatuře....ovšem trochu jinak než bych měla:)
|
|
|
|
///
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
MakiLayla řekla o Lusy :Známe se tak krátce a já se cítím, jakobych ji znala věky. Slova nevyjádří to, co teď prožívám... Jsem šťastná, že jsem měla tu čest ji poznat! Nabídla mi pomoc, když jsem byla v nouzi...

