|
Prostě pocitovka z mého života
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=Dgb2GpC68lg
|
|
Naděje je a není. Někdy to vypadá, že mě už opustila, zaháním ji od sebe pryč ! a ona stejně zas někdy vykoukne zpoza rohu a srovná se mnou krok.
|
|
..vinárně své vzdát chci hold, tak Pihovatá holko, pojď! :))
|
|
.. taková jedna "stěžovací" :) https://www.youtube.com/watch?v=2JIh1faPF6Q&list=UUlaRBVGptGapzzYFYb0nkew
|
|
Co cítíte, když vám uprostřed noci zazvoní telefon a vytrhne vás z poklidného spánku?
|
|
Pro všechny, co právě jako já
potřebují zas uvěřit...
|
|
.. v těchto dnech odešla do nebe moje milovaná teta (Slovensko), sestra dědy, který ji o pár let předešel.. tak jedno malé vyznání a vzpomínka na tuto neobyčejnou ženu..
|
|
Jednou večer ... ty víš ...
|
|
Stěhování může být z různých důvodů- nejsou jen věci, ale i vzpomínky ... mnozí co to zažili, pochopí
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=U_ZcOkz1hPI&list=UUlaRBVGptGapzzYFYb0nkew
|
|
|
|
když láska nejde.
|
|
Jen takový pocitový povzdech, ohlédnutí, co ale nic neřeší..
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sedmikráska [16], VladV [7], BěPěVě [3], kenny [2], radoslavomir [2]» řekli o sobě
lidus řekla o prostějanek :Měsíc. Občas moje externí paměť ( :-) ). A člověk, co mě drží víceméně nohama na zemi. A tak :-)


